Menu

Playmobil Novelmore 70749 Violet Vale Czarodziej powietrza + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Czarodziej powietrza z Violet Vale szybuje po niebie niczym ptak!Astrathorjest najprawdziwszym magiem powietrza– jego konkretna moc potrafi wpływać także na pogodę! Wsiada do swego szybowca i rusza w przestworza, obserwując Violet Vale z góry.

Żaden demon nie umknie jego bystremu wzrokowi. Z czarodziejem powietrzacała dolina jest bezpieczna.Wciel się w odważnego Astrathorai zapanuj nad chmurami, wiatrem i burzą! Machnij czarodziejską różdżką, żeby w kilka chwil zmienić jasne niebo w szalejący sztorm!

Poczuj wiatr we włosach z tym ekscytującym zestawem Playmobil Novelmore. Czarodziej powietrza wprowadzi dużo magii do zabawy!Kolejny fantastyczny zestaw z linii Playmobil Novelmore dla sympatyków Violet ValeMłodzi fani zestawów Playmobil Novelmore pewnie z ochotą sięgną po Astrathorai u jego boku staną się czarodziejami powietrza.

pakiet Violet Vale gromadzi figurkę czarodzieja, magiczną różdżkę i specjalny szybowiec ze składanymi skrzydłami.Figurka ubrana jest w standardowy strój czarodzieja z motywem nieba i może strzelać piorunami, które przyczepia do swojej ręki.

Z Astrathoremdzieciaki naprawdę rozwiną skrzydła wyobraźni, zatapiając się w czarodziejskich przygodach na dużo godzin. Podaruj ten genialny pakiet jakiemuś4-letniemu fanowi figurek Playmobil Novelmore i nie tylko!O kolekcji – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i szerokie zestawy Playmobil Novelmore to seria inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Novelmore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną przez solidnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, iż mu się uda, mieszkańcy Novelmore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil wyszukamy nadzwyczajne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki, a także figurki rycerzy w efektownych zbrojach i ze rewelacyjną bronią.

Te nadzwyczajne zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmorezabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które z całą pewnością pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.