Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Novelmore 70220 Duży zamek + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

spory zamek Playmobil Novelmore w każdym rozbudzi rycerza!Prawdziwa gratka dla zwolenników imponujących średniowiecznychtwierdz i zamków! Tutaj każdy poczuje się jak dzielny rycerz, który walczy dla swojego króla i za każdym razem broi swych ziem.

pokaźny zamek PlaymobilNovelmoreotwiera swe bramy przed wszystkimi wojownikami o szlachetnym sercu i złotych zasadach. Tutaj nie ma miejsca na podłość – jest tylko rycerski honor!Wciel się w dzielnego księcia Arwynna albo idealnego wynalazcę Dario i obroń pokaźny zamek Novelmoreprzed wszelkimi najeźdźcami.

Do dyspozycji masz perfekcyjne machiny wojenne, które odeprą każdy atak i ochronią mieszkańców. Po walce odbierz podziękowania od króla i udaj się do pracowni, by obmyślić kolejne wynalazki. W obszernym zamku Novelmore za każdym razem jest, co robić!Kreatywna zabawa dla każdego drobnego rycerza Novelmore!Ten świetny zestaw z znacznym zamkiem to opcja dla entuzjastów Novelmore i wszystkich innych dzieci, które kochają średniowieczne klimaty i epickie bitwy.

W komplecie znajdują się aż cztery figurki: serialowego księcia Arwynna, wynalazcę Dario da Vanci, króla Novelmore Johna i rycerza Francisa. Jest tu także front obszernego zamku i działające maszyny bitewne, takie jak użyteczne katapulty czy balisty.Całość uzupełnia masa tematycznych akcesoriów, takich jak bronie, meble zamkowe, tron, plany Dario, skrzynie, koń w zbroi, wilk obronny, sztandary i chorągwie i królewskie złoto.

Ten pokaźny komplet z pokaźnym zamkiem Novelmore posiada w sumie aż 374 elementy! To nieprzeciętny upominek dla 5-latka.O kolekcji – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i szerokie zestawy Playmobil Novelmore to seria inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Novelmore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną przez potężnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, iż mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil wynajdziemy świetne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki i figurki rycerzy w spektakularnych zbrojach i ze doskonałą bronią.

Te rewelacyjne zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które z całą pewnością pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.