Menu

Playmobil Zestaw figurek City Action 70557 Akcja straży pożarnej 70557 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Straż pożarna Playmobil wyrusza na akcję!Uwaga – pali się! Potrzeba odważnych strażaków, a nikt nie sprawdzi się lepiej aniżeli bohaterowie zabawek Playmobil Akcji straży pożarnej z kolekcji City Action. Każdy chłopiec marzy, aby zostać strażakiem, a z załogą straży pożarnej Playmobil jest to realne!

Figurki dzielnych bohaterów rozbudzą wyobraźnię każdego nieznacznego fana ekscytujących misji, który pragnie zasiąść za sterami wozu strażackiego. Pojazd gaśniczy ekipy strażackiej to godziny świetnej zabawy, która rozwija wyobraźnię i inspiruje do twórczego spędzania czasu na wciąż nowych strażackich akcjach!Wóz strażacki olśniewa pięknymi kolorami, dźwiękiem i światłem!

Każdy szczegół jest odpowiednio dopracowany, żeby przyciągać uwagę malca, a obfitość dodatków nakłania do tworzenia własnych historii. Zestawy Playmobil to zabawa dla całej rodziny, w której wyobraźnia przeplata się z barwnymi elementami – jest to wspaniały przepis na frajdę!Niesamowita zabawa u boku nadzwyczajnych bohaterówZestaw Playmobil straż pożarna to pojazd gaśniczy z efektami dźwiękowo-świetlnymi, cztery figurki, pojazd terenowy z odpinanym dachem, a także masa rozmaitych, dopracowanych, ruchomych i nieruchomych części.

Wśród nich wyszukacie sprzęt strażacki, kaski, rękawiczki, węże, hydranty, gaśnice i niemało innych dodatków, które urozmaicą zabawę, a także zainspirują każdego śladowego strażaka!Zabawki dedykowane są dla wszystkich dzieci od 4.

roku życia. Sprawdzą się jako wyjątkowy podarek, który rozwija wyobraźnię, kreatywność i wrażliwość malców, zezwalając im wcielić się w wymarzonych bohaterów! komponenty świetlno-dźwiękowe zasilane są trzema bateriami AAA, które należy dokupić do zestawu.

Zabawki można łączyć z zestawem Playmobil Terenowy wóz strażacki, żeby urozmaicić zabawę!O kolekcji – zestawy Playmobil City ActionMotywem kolekcji zestawów Playmobil City Action jest dynamiczne życie miasta, a także bohaterska praca miejskich służb ratunkowych – strażaków, policjantów, budowniczych, lekarzy, oddziałów specjalnych i wielu, wielu innych.

City Action przenosi dziecko w ekscytujący świat miejskiego życia, w którym za każdym razem coś się dzieje.Ta pełna wrażeń kolekcja Playmobil jest perfekcyjną okazją, by malec mógł poznać pracę różnych służb mundurowych, poczuć się jak jeden z nich, przeżywając rewelacyjne przygody.

Zabawa zestawami Playmobil pozwala dzieciakom wcielać się w role, odgrywać perfekcyjne scenki, rozwijając wyobraźnię, nadzwyczajnie się przy tym bawiąc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.