Menu

Playmobil Zestaw figurek Nowoczesny dom 9266 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

postępowy dom z dwoma figurkami Playmobil to masa nieprzeciętnej zabawyDwójka postaci Playmobilwłaśnie wprowadziła się do obfitego, rodzinnego, progresywnego domu ich marzeń. Zabrali ze sobą pieska i postanowili wyprawić grill dla przyjaciół, aby uczcić tę okazję.

Ich idealny domposiada dwa pokoje na parterze i dwa pokoje na piętrze, więc miejsca jest wyjątkowo dużo. Przed domem znajduje się urodziwy taras, gdzie można spędzić czas w gronie bliskich. Nad tarasem zaś jest balkon, czyli wspaniałe miejsce do wypoczynku i opalania się w cieplejsze dni.Ten śliczny domdla figurek i lalek sprawi, iż w pokoju dziecka zaistnieje nadzwyczajny kącik do zabawy również innymi zabawkami.

mnóstwo miejsca w środku postępowego domu powoduje, iż może pomieścić dużo składników, więc pociecha wypełni go jak tylko jej się podoba. Piękna kolorystyka trafi do każdego gustu i na pewno wpasuje się w serię dziecka.Dom Playmobil otwiera sporo nowych możliwościZabawa w dom to jedna z najstarszych zabaw znanych dzieciakom.

Pociechy uwielbiają obserwować dorosłych, więc z chęcią odwzorują rodzinne życie w nowoczesnym domu, dodając swoją wizję. Komplet gromadzi dwie figurki, pieska oraz masę dodatków do wspólnej zabawy w domu: krzesła, sztućce, grill, kiełbaski, kwiatka w doniczce i sporo innych.Jak wszystkie zestawy Playmobil innowacyjny dom ma ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi i skrzynka na listy.

Dom ma 40 cm wysokości, 67 cm długości i 49 cm szerokości, więc będzie wyśmienitym miejscem do długich zabaw, a kiedy figurki ruszą na wycieczkę – dom genialnie będzie prezentował się na półce. Dzwonek po naciśnięciu wydaje dźwięki.

pakiet nie zawiera baterii.O serii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów serii City Life odnajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, dużo innych. Seria City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców sporego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które prawidłowo kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z serii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.