Menu

Playmobil Zestaw figurek Stacja na Marsie 9487 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Stacja na ląduje Marsie, a z nią dzielni astronauci PlaymobilLudzkość jeszcze długo będzie marzyć o kolonizacji Marsa, ale z zestawem Playmobil Space już teraz możemy założyć stację na tej czerwonej planecie.

To prawdziwa gratka dla wszystkich sympatyków kosmosu i podróży gwiezdnych. W końcu kogo nie interesuje, co dzieje się wśród gwiazd? Niech stacja kosmiczna stanie na Marsie, a dzielni astronauci ruszają do badań!W pakiecie z figurkami Playmobil eksploracja Marsa staje się dziecinnie prosta.

rewelacyjnie wyposażony statek ląduje na planecie, wyciąga nóżki i prędko staje się stacją kosmiczną. Znajdziemy tutaj wszystko, aby na dłużej osiedlić się na Marsie – pokój do uprawiania roślin i przeprowadzania badań, sypialnię, a także komorę główną, z której bezpiecznie można wyjść na powierzchnię planety.

Stacjaposiada na dodatek specjalne działko, bo przecież nie wiadomo, co spotkamy na niezbadanym Marsie!Kreatywna zabawa z masą realistycznych szczegółówWszyscy fani wypraw kosmicznych będą mieli, co tu odkrywać.

komplet gromadzi 3 figurki oraz masę dodatków, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Astronautom towarzyszy wesoły robot, który za każdym razem służy pomocą i z chęcią obada powierzchnię Marsa. Wśród akcesoriów zestawów, oprócz figurek, wyszukamy w stacji: narzędzia do badań, mikroskop, klucze, sprzęt elektroniczny, notebooka, latarkę, karty informacji, kamerę, rośliny, picie i sporo innych.

Z działka stacji można naprawdę strzelać pociskami, a całość ponadto posiada efekty świetlne! To znakomita interakcyjna stacja!Z tym niesamowitym zestawem Playmobil każdy poczuje się jak odpowiedzialny naukowiec, który wyruszył na niebezpieczną misję.

To wcale nie musi być Mars– stacjamoże ruszyć dalej i zbadać zakamarki dziecięcego pokoju czy odległego salonu. Ograniczają nas tylko granice kosmosu! pakiet będzie wyśmienitym prezentem dla 6-latków i starszych dzieciaków, które kochają wszechświat i podróże kosmiczne.O kolekcji – zestawy Playmobil SpaceZestawy zabawek Playmobil Space zabierają nas w podróże kosmiczne na podbój wszechświata.

odnajdziemy tutaj statki kosmiczne, stacje badawcze, pojazdy, rakiety, a choćby budynki wprost z science fiction! To masa możliwości przeżywania wspaniałych przygód w świecie wyobraźni, wymyślania niesamowitych i ekscytujących scenariuszy wśród gwiazd oraz spełniania dziecięcych marzeń.

Bogato zaopatrzonezestawy Playmobil pozwolą się wczuć w zdobywców galaktyk, którzy zgłębiają tajniki odległego kosmosu.linia Playmobil Space przybliża dzieciakom pracę astronautów, a także badaczy. Rozbudzi w nich naturalną ciekawość do odkrywania, poszukiwania i badania.

Zafascynuje mnogością niesamowitych detali sprzętów kosmicznych, których często nie rozumieją nawet dorośli. Kosmos to miejsce nieodgadnione i fascynujące, a z linią Playmobil może stać się częścią genialnego i kreatywnego dziecięcego świata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.