Menu

Playmobil Zestaw figurek Top Agents 702 30 Pojazd gąsienicowy 70230 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Z pojazdem gąsienicowym superagentów żadna droga nie jest strasznaDzielni agenci Playmobil Top Agents znów ruszają na akcję! Tym razem czeka ich niebezpieczna przeprawa poprzez zaśnieżone i oblodzone tereny.

To jednak nie będzie problem, gdyż agenci mają do dyspozycji nieprzeciętny pojazd gąsienicowy. Dzięki niemu i dołączonym saniom mogą bez trudu przetransportować przejęty moduł energetyczny i wykonać swoją misję.Niesamowity pojazd ma łańcuchy, aby dzielnie przeć poprzez lód i śnieg.

Sanie szpiegów wyekwipowane zostały w działka, dzięki czemu zły doktor Chill nie ma z nimi szans! lecz co to? Ktoś ściga agentów na skuterze śnieżnym! Przyszedł czas na atrakcyjną ucieczkę w akompaniamencie strzałów i ekscytującej walki.

Agenci jak najczęściej wyjdą z niej cało, bo w niebezpiecznym świecie Playmobil dobro za każdym razem wygrywa!wspaniała kreatywna zabawa z imponującymi pojazdamiDzieciaki bez dwóch zdań zniewoli szczegółowość pojazdów w komplecie figurek Top Agents.

W pudełku znajdą dwie figurki, pojazd gąsienicowy, sanie, moduł energetyczny, skuter śnieżny, działka, pociski oraz sporo innych części do rozgrywania ekscytujących pościgów i misji. Pojazd ma otwierany kokpit, więc bohaterowie mogą śmiało usiąść za jego sterami.

Z działek sań można śmiało strzelać, by zabawa była jeszcze bardziej realistyczna!Ten niesamowity zestaw przypadnie do gustu każdemu fanowi interesujących misji. Odgrywanie scen, w które można zaangażować rodziców i przyjaciół, sprawi że dzieci rozwiną swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zestawy Playmobil to okazja, żeby oderwać pociechy od elektroniki i pozwolić, aby zatopiły się w świecie wyobraźni. Przygody agentów Top Agents z pewnością staną się źródłem radości na długie godziny zabawy.O linii – zestawy Playmobil Top AgentsCiekawa i niesamowita kolekcja zestawów Playmobil Top Agents powstała dla wszystkich fanów tajnych misji, zabaw w szpiegów i agentów.

wyszukamy tutaj masę supernowoczesnego sprzętu, trudnych pojazdów, urządzeń i statków dla jeszcze lepszego wykonywania szpiegowskich zadań. Dzieciakom przypadną do gustu w dodatku fajowe bronie Top Agents, z których naprawdę można strzelać pociskami!Ta pełna emocjonujących scen seria Playmobil przypadnie do gustu każdej dziewczynce i chłopcu, którzy nie chcą się nudzić.

Kreatywne umysły dzieciaków sprawią, iż zestawy z linii Top Agents przemienią pokój w tajną bazę, a dzielni agenci zostaną wysłani na tajną misję do salonu, a może choćby do kuchni! Dopracowane szczegóły i potężne wykonanie zabawek Playmobil to gwarancja udanego prezentu, który będzie służył niezwykle długo i ekspresowo się nie znudzi.

Niech agenci wyruszą na akcję!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.