Menu

Playmobil Zestaw upominkowy Rycerz Knights 70290

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

idealny średniowieczny świat zamknięty w pudełkuTen wspaniały komplet Playmobil przeniesie każdego dzieciaka do cudownego świata przeciętniewiecznych dzielnych rycerzy, walk, heroicznych zwycięstw i bitew!

Pozwoli odtworzyć dużo scenek i poczuć się jak prawdziwy rycerz przygotowujący się do bitwy. Dopracowane szczegóły figurekzestawów Playmobil dla chłopców i dziewczynek rozbudzą kreatywność i zainspirują do wymyślana wielu scenariuszy zabaw.pakiet Playmobil to rycerz, manekin do walki i masa akcesoriów, żeby urozmaicić zabawę.

Wśród nich wynajdziemy stojak na broń, tarcze ochronne, miecze, topór bojowy, maczugę, pelerynę, hełmy rycerskie, halabardę i parę osłon. Wszystkie te drobne elementy idealnie imitują prawdziwe przedmioty, żeby zabawa zestawem rycerskim Playmobil była jeszcze bardziej realistyczna!bogactwo detali i dopracowane szczegóły to gwarancja klimatuZestaw Playmobil z serii Rycerze to mnogość elementów do długiej zabawy.

Wszystkie dodatki zostały dopracowane, żeby jak najwierniej oddawać świetny klimat i nastrój baśniowej krainy. Niewiele znaczące szczególiki zachwycą najistotniej wymagających. Zestawy Playmobil to gwarancja efektownych zabawek, dzięki którym w pokoju dziecka rozegrają się wyśmienite sceny, zabierając je w świat fantazji.Zabawy figurkami Playmobil przyczyniają się do rozwoju wyobraźni, kreatywności i twórczego myślenia.

niepokaźne komponenty zabawek pozwolą kształtować zdolności manualne, skupienie oraz precyzję. Wszystkie części dostosowane są do rączek dziecka, mają zaokrąglone krawędzie i błogi w dotyku kształt. Komponenty można dowolnie konsolidować i zmieniać, co daje nieograniczone możliwości zabawy.

zestaw z rycerzem to rewelacyjna opcja na komplet upominkowy – na pudełku widnieje etykietka prezentowa!O kolekcji – zestawy Playmobil RycerzePlaymobil Rycerze to seria, w której dzielni wojownicy przeciętniewiecznych krain spod wielu herbów smoka, sokoła, wilka czy lwa walczą z rozbójnikami, smokami i trollami, biorą udział w bitwach, bronią swoich zamków i mierzą się z fantastycznymi stworami.

motywem przewodnimserii Playmobil Rycerze jest nadzwyczajny średniowieczny świat pełen niebezpieczeństw, walki dobra ze złem, epickich zwycięstw w imię rycerskiego honoru. Zestawy zawierają zamki, twierdze, figurki rycerzy, wozy, konie, broń i mnóstwo innych, aby jak najwierniej odwzorować przeciętniewieczny klimat.

duże i niewielkie zestawy Playmobil dla chłopców i dziewczynek uczą rozwijania wyobraźni, samodzielnej zabawy, wciągają na długo i olśniewają przepięknem detali.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.