Menu

Playmobil Zestaw upominkowy "Wyścig Go-Kart" City Life 70292 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Czas siąść za sterami gokarta z zestawem Playmobil z kolekcji City LifeGokart z zestawu upominkowego Playmobil City Life tylko czeka, aby ruszyć nim w wyścig. To niełatwe zadanie,rozszerzać szybkość i omijać pachołki, lecz kierowca Playmobil niewątpliwie da radę!

pakiet Wyścig Go-Kart pozwoli każdemu poczuć się jak wyścigowiec za sterami prędkiego gokarta. Części rozbudzą wyobraźnię i sprawią, iż w głowie malca aż zaroi się od pomysłów na scenariusze zabaw.komplet podarunkowy Playmobil mieści figurkę kierowcy, a także mnóstwo dodatków, które urozmaicą zabawę: pojazd, kask, pachołki, żeby utworzyć tor, kanister na benzynę, butelkę oleju, rękawiczki, miernik czasu i płomienie, które tylko się pojawią, gdy gokart ruszy w drogę.

komplet zainspiruje do wymyślania twórczych zabaw i sprawi, że brzdąc radośnie ruszy w wyścig po całym domu. Zestawy Playmobil to trafiony upominek, który rozwinie i ucieszyZabawa zabawkami z linii Playmobil to nie tylko masa frajdy,również zasadniczy wpływ na rozwój wielu przydatnych umiejętności.

znikome, dopracowane komponenty zabawek Playmobil powodują, iż zestawy świetnie odwzorowują przedmioty znane dziecku ze świata i pozwalają przybliżyć te, które kojarzy z filmów czy książek. Piękne szczegóły inspirują i solidnie przyczyniają się do rozwoju wyobraźni.Tworzenie scenek wyścigu z zestawem upominkowym Playmobilz kolekcji City Life to okazja, żeby wcielać się w role, ćwiczyć twórcze myślenia i perfekcyjnie się bawić.

niewiele znaczące komponenty zabawki, dostosowane do śladowych rączek dziecka zezwalają na rozwój zdolności motorycznych i precyzji.O kolekcji – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life odszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i mnóstwo, sporo innych. Seria City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców dużego miasta, które aż tętni życiem.

Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które należycie kojarzy z własnego otoczenia. Zabawki z kolekcji City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących w otoczeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.