Menu

Playmobil Zestaw upominkowy "Wyścig Go-Kart" City Life 70292 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Czas siąść za sterami gokarta z zestawem Playmobil z kolekcji City LifeGokart z zestawu upominkowego Playmobil City Life tylko czeka, żeby ruszyć nim w wyścig. To nieprzystępne zadanie,powiększać prędkość i omijać pachołki, lecz kierowca Playmobil niewątpliwie da radę!

pakiet Wyścig Go-Kart pozwoli każdemu poczuć się jak wyścigowiec za sterami prędkiego gokarta. Komponenty rozbudzą wyobraźnię i sprawią, iż w głowie malca aż zaroi się od pomysłów na scenariusze zabaw.zestaw podarunkowy Playmobil posiada figurkę kierowcy i mnóstwo dodatków, które urozmaicą zabawę: pojazd, kask, pachołki, by utworzyć tor, kanister na benzynę, butelkę oleju, rękawiczki, miernik czasu i płomienie, które tylko się pojawią, gdy gokart ruszy w drogę.

komplet zainspiruje do wymyślania twórczych zabaw i sprawi, że brzdąc radośnie ruszy w wyścig po całym domu. Zestawy Playmobil to trafiony podarunek, który rozwinie i ucieszyZabawa zabawkami z linii Playmobil to nie tylko masa frajdy,też zasadniczy wpływ na rozwój wielu przydatnych umiejętności.

nieznaczne, dopracowane części zabawek Playmobil powodują, że zestawy wspaniale odwzorowują przedmioty znane dziecku ze świata i pozwalają przybliżyć te, które kojarzy z filmów czy książek. Błyskotliwe szczegóły inspirują i potężnie przyczyniają się do rozwoju wyobraźni.Tworzenie scenek wyścigu z zestawem upominkowym Playmobilz linii City Life to okazja, aby wcielać się w role, ćwiczyć twórcze myślenia i świetnie się bawić.

niepokaźne części zabawki, dobrane do niewielkich rączek dziecka zezwalają na rozwój zdolności motorycznych i precyzji.O serii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów serii City Life wynajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i mnóstwo, dużo innych. Linia City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców sporego miasta, które aż tętni życiem.

Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z kolekcji City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które poprawnie kojarzy z własnego otoczenia. Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących w otoczeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.