Menu

Playmobil Zestaw z figurkami 1.2.3 6765 Moja Arka Noego + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Moja Arka Noego od Playmobil 1.2.3 pomieści wszystkie zwierzątka!Noezbudował Arkę, aby uratować zwierzęta przed potopem – teraz pora, by to samo zrobił jakiś kreatywny smyk! Arka Noego Playmobil 1.2.3 sprawi, że maluch wcieli się w budowniczego jednego z najmocniej znanych statków w dziejach i wziąć na pokład swoje zwierzątka.

Po pary z każdego, żeby żadnego potem nie zabrakło na ziemi, kiedy ustaną ulewne deszcze.Ten wspaniały przenośny komplet z figurkami Playmobil dla najmłodszych dzieci to okazja,zabrać zabawę, gdziekolwiek zechcemy.

Możemy zapakować na pokład albo otworzyć daszek, by schować pasażerów do środka. Dwójka gospodarzy musi zadbać o swych gości, by wszyscy bezpiecznie przeczekali powódź i nie byli w podróży głodni.Kreatywna zabawa z zestawem klocków dla 1,5-rocznych dzieciMaluchy pokochają swoją pierwsza Arkę Noego.

W zestawie z figurkamiznajdą swoje ulubione zwierzątka, takie jak gołębie, żyrafy, lwy, zebry i słonie. Oprócz tego jest tutaj worek z zapasami, a także koryto, z którego mogą jeść zwierzęta. Żeby wszystkie znalazły się na pokładzie – do zestawu dołączono także zielony trap, po którym każdy spokojnie wejdzie na Arkę.Noe i jego żona prawidłowo zaopiekują się parami zwierząt, więc maluch o nic nie musi się obawiać.

Arka jest optymalnie zaprojektowana,komfortowo się nią bawiło, a równocześnie luźno przenosiło. Może też służyć jako schowek na akcesoria dołączone do zestawu. Zabawa Arką Noego nauczy dzieci ciekawostek o zwierzętach, rozwinie ich wyobraźnię, kreatywność, a także da przy tym masę frajdy jak każdy zestaw Playmobil dla 1,5-rocznych dzieci!O serii – zestawy Playmobil 1.2.3Seria Playmobil 1.2.3 została produkowana z myślą o najmłodszych, którzy dopiero wchodzą w świat zabawek i poznają świat.

elementy zestawów w niebanalny sposób łączą naukę podstawowych czynności z zabawą, aby zaciekawić malca i rozbudzić w nim chęć poznawania. Wśród zabawek Playmobil z serii 1.2.3 odszukamy pojazdy, pociągi, karuzele, domki, zjeżdżalnie i mnóstwo innych komponentów, które minimalny odkrywca zna z otoczenia, książek i bajek.kolekcja Playmobil 1.2.3 dzieli zaawansowanie zestawów na trzy stopnie: 1 jest dla łatwego startu, 2 to pierwsze wyzwanie dla malucha, a cyfrę 3 dedykowano dla niepokaźnych ekspertów w kluczowych zdolnościach.

Playmobil 1.2.3 to nie tylko zabawki edukacyjne, które posiadają rozwijać pociechę,przeważnie połączenienauki ze doskonałą zabawą, by dziecko jeszcze chętniej poznawało świeże czynności i czerpało z tego masę frajdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.