Menu

Playmobil Zestaw z figurkami 1.2.3 70401 Powóz jednorożca z wróżką + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Powóz jednorożca z wróżką właśnie przyleciał do krainy!Dołącz do wróżki, która wybiera się na przejażdżkę powozem! Zaprzęga do bajkowego powozu swego jednorożcai rusza przez magiczny las. Po chwili dołącza do niej urodziwy gołąbek, który ponadto urządził sobie wycieczkę.

Ramię w ramię pędzą z jednorożcem, ciesząc się piękną pogodą i słonecznym dniem.Dzieciakom bez wątpienia spodoba się ten barwny zestaw Playmobil 1.2.3 z figurką wróżki i dwójką bajkowych zwierzątek. Baśniowe komponenty i pastelowe kolory rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i zainspirują do wielu przygód u boku ulubionych bohaterów.

To genialny edukacyjny zestaw dla dzieci, które skończyły 1,5 roku.prosty zestaw dla najmłodszych dzieciZestaw Playmobil 1.2.3 z powozem jednorożca i wróżką to rewelacyjny przepis na rozwijającą malucha zabawę.

Bawiąc się dużymi figurkami Playmobil, dziecko rozwija umiejętności manualne oraz udoskonala swoje słownictwo, odgrywając zróżnicowanego typu scenki. Wcielając się we wróżkę, kształtuje wyobraźnię, która z całą pewnością zaowocuje na dalszych etapach rozwoju.W pudełku wynajdziemy 5 elementów – jednorożec, wróżka, zaprzęg, powóz, a także biały ptak.

Ich minimalna liczba i specjalnie zaprojektowane kształty powodują,komplet Playmobil 1.2.3 z powozem jednorożca i wróżką genialnie spełni oczekiwania dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczyna swoją przygodę z tematycznymi klockami.

Niech w pokoju maluszka zagości trochę magii!O kolekcji – zestawy Playmobil 1.2.3Seria Playmobil 1.2.3 została wykonana z myślą o najmłodszych, którzy dopiero wchodzą w świat zabawek i poznają świat. Elementy zestawów w niebanalny sposób łączą naukę podstawowych czynności z zabawą, żeby zaciekawić malca i rozbudzić w nim chęć poznawania.

Wśród zabawek Playmobil z linii 1.2.3 odnajdziemy pojazdy, pociągi, karuzele, domki, zjeżdżalnie i dużo innych elementów, które mały odkrywca zna z otoczenia, książek i bajek.kolekcja Playmobil 1.2.3 dzieli progresywnie zestawów na trzy poziomy: 1 jest dla nieskomplikowanego startu, 2 to pierwsze wyzwanie dla malucha, a cyfrę 3 asygnowano dla śladowych ekspertów w kluczowych zdolnościach.

Playmobil 1.2.3 to nie tylko zabawki edukacyjne, które posiadają rozwijać pociechę,z reguły połączenie nauki ze znakomitą zabawą, żeby dziecko jeszcze chętniej poznawało świeże czynności i czerpało z tego masę frajdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.