Menu

Playmobil Zestaw z figurkami City Life 70308 Przedszkole Play Box + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Odwiedź Przedszkole Play Box kiedy zechcesz dzięki Playmobil City LifeMnóstwo maluszków uwielbia chodzić do swego przedszkola i najchętniej zostałoby w nim na dłużej. Już dzisiaj, dzięki unikatowemu zestawowi z figurkami z serii Playmobil City Life każdy szkrab powyżej 4-go roku życia może nie tylko wpaść do przedszkola kiedy tylko będzie chciał, lecz też zabrać je ze sobą dokąd tylko zechce!

Wesoły model Przedszkole Play Box to wyjątkowo użyteczna zabawka, która równocześnie zawiera w sobie całe niemało atrakcji! dołączone do zestawu 3 figurki, a także aż 50 elementów, które dzieciaki nieprzeciętnie pamiętają ze swego przedszkola, pozwoli im na odgrywanie scenek z własnego dnia i wymyślanie nowych pomysłów do zabawy.

Niepozorne pudełeczko kryjące w sobie wesołą krainę zabawy! barwny zestaw z figurkami City Life od Playmobil to rozkładana budowa, która po otwarciu ukaże słodkie wnętrze urokliwego Przedszkola Play Box.

Wśród zielonych ścian kryje się sporo klimatycznych detali, takich jak dziecięce rysunki, wieszaczek na tornistry oraz zabawna miarka do mierzenia wzrostu przedszkolaków. Na dodatkowych dwóch ściankach znajdują się półeczki, a także okienko z widokiem na plac zabaw.

Dwójka urwisów pod opieką miłej nauczycielki z Przedszkola Play Box całymi dniami bawi się idealnymi zabawkami lub muzykuje radośnie na najróżniejszych instrumentach. Gdy są zmęczeni, mogą odwiesić tornistry na krzesełka i napić się czegoś smacznego przy stoliku albo zdrzemnąć na wygodnej sofie.

Na koniec wystarczy, że włożysz wszystkie akcesoria do środka zestawu Playmobil City Life i zamkniesz jego ścianki, a zabierzesz ze sobą zabawę dokąd tylko zechcesz!O kolekcji – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life wynajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, dużo innych. Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z kolekcji City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które korzystnie kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z serii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego i pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.