Menu

Playmobil Zestaw z figurkami City Life 9268 Łazienka + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Dwie figurki Playmobil potrzebują pomocy w urządzeniu ślicznej Łazienki!nad wyraz popularna kolekcja Playmobil City Life pozwala dzieciakom na przeżywanie najfajniejszych przygód w miejskim stylu! Tym razem każdy znikomy szkrab powyżej 4-go roku życia będzie miał okazję wcielić się w prawdziwego projektanta wnętrz w trakcie urządzania ekskluzywnej, nowoczesnej Łazienki!

W tym stylowym zestawie z figurkami linia City Lifeod Playmobilprzedstawia wam dwie postaci – prześliczną parę, która spędza całe godziny w Łazience,optymalnie przygotować się do wyjścia. Czy pomożesz im zaprojektować najatrakcyjniejszą, a równocześnie ergonomiczną Łazienkę, która spełni wszystkie ich zapotrzebowania?Całe mnóstwo akcesoriów do realistycznej zabawy w dom!W budowaniu najładniejszej Łazienkiprzyda ci się kilka najważniejszych akcesoriów i maszyn.

Zacznij od ustawienia luksusowego prysznica, a także dwóch efektownych i istotnie stylowych umywalek z lustrami. Znajdź też trochę miejsca dla rozbudowanej toalety oraz stacjonarnego rowerka, dzięki któremu dwójka bohaterów z zestawu z figurkami Playmobil City Life zachowa formę!

Nie zapomnij też o szczegółach! W żadnej Łaziencenie może zabraknąć wysokiej półki na nieduże akcesoria, takie jak szczotka, suszarka, pachnidła, ręcznik, pasta do zębów i całe mnóstwo innych niezbędnych elementów!

Ostateczny szlif wymarzonej Łaziencenada urodziwy, pomarańczowo-niebieski dywanik oraz naprawdę świecąca lampa, którą z łatwością uruchomisz przy pomocy baterii AAA.O serii – zestawy Playmobil City LifeSeria zestawów z figurkami Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life znajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, mnóstwo innych. Kolekcja City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców szerokiego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów z figurkami Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które korzystnie kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego i pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.