Menu

Playmobil Zestaw z figurkami City Life 9270 Kolorowy pokój dziecięcy + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

barwny pomieszczenie dziecięcy Playmobil zaprasza w swoje progi!Czego nie może zabraknąć w szczęśliwym domu? Kolorowego pokoju dziecięcego, który kipi od dobrej zabawy! Właśnie w taki pokój zamieni się sypialnia twojego szkraba, jeśli podarujesz mu komplet Playmobil City Life z… barwnym pokojem dziecięcym!

Mieszka tutaj przesympatyczna dziewczynka, uwielbiająca rysować i bawić się w odgrywanie ról!dzisiaj każdy kreatywny smyk może do niej dołączyć i miło spędzić czas w barwnym pokoju dziecięcym, uzupełniając swoją kolekcję domowych zestawów.

Dziewczynka z pokoju dziecięcego to wspaniała przyjaciółka, która chętnie zaprosi do zabawy jakiegoś kreatywnego chłopca czy dziewczynkę. Przygotowała choćby dużo zabawek!Kreatywna zabawa z figurką zestawu Playmobil City LifeZ tym nieprzeciętnym zestawem Playmobil odwiedzimy sympatyczną dziewczynkę w jej kolorowym pokoju dziecięcym.

Ma tu wszystko, co maluchy znają z własnych pokojów – zabawki, biurko z komputerem, meble, fantazyjne łóżko, dywanik, przybory szkolne, książki i dużo innych. Wszystko jest w atrakcyjnych kolorach, które rozbudzają wyobraźnię!W tym kolorowym pokoju mieszka prawdziwa księżniczka– jej piętrowe łóżko stylizowane jest na zamkową wieżę, na której szczycie widać przepiękne okno z wizerunkiem królewny.

pakiet z pewnością trafi do gustu jakiejś dziewczynki, która na długo nie rozstanie się z nową przyjaciółką. Podaruj kolorowy pomieszczenie dziecięcy Playmobil City Life jakiejś kreatywnej 4-latce.O linii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life odszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i niemało, dużo innych. Kolekcja City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców wielkiego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które prawidłowo kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z kolekcji City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.