Menu

Playmobil Playmobil Zestaw z figurkami Family Fun 70341 Przygoda w ZOO + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Dzikie zwierzątka czekają, aż zbudujesz dla nich nowy dom!Każdy maluch powyżej 4-go roku życia, który uwielbia tematykę egzotycznych zwierzaków z rozmaitych części globu może ją zgłębiać już dzisiaj wraz z niesamowicie rozbudowanym zestawem z figurkami Playmobil Family Fun, który porwie was na pouczającą wycieczkę wśród radosnych przedstawicieli fauny.

Zanim jednak zabierzesz 6 wesołych figurek na fantastyczną Przygodę w ZOO, musisz je najpierw zbudować! Czeka na ciebie aż 214 różnorodnych składników, dzięki którym stworzysz miejsce do życia dla całej gamy różnych zwierzątek.

Nie zabraknieniespodzianek dla użytkowników, więc podwiń rękawy i do dzieła!W niedzielne popołudnie wpadnij z figurkami Playmobil na Przygodę w ZOOW trakcie błogiego, niedzielnego lenistwa nie ma lepszej atrakcji, niż pełna znakomitych nieoczekiwanek Przygoda w ZOO!

Wszystkie figurki Playmobilzbierają się przy ogromnym wejściu, gdzie mogą uzyskać mapki, nabyć sobie słodkie przekąski, barwne baloniki z motywami zwierzątek i urocze pamiątki, dzięki którym zapamiętają ten dzień!

Mama z córeczką zaczęły Przygodę w ZOO od wybiegu dla najwyższych zwierzątek na jego terenie – zjawiskowych żyraf! Później wybrały się nad wodę, zobaczyć pływające wśród roślin pelikany. Zaraz obok znajdują się także radosne pingwinki na arktycznym wybiegu, które pracownik ZOO karmi pysznościami!

Całość możecie obejrzeć z błyskotliwej alejki na moście, z której rozpościera się najwspanialszy widok!O serii – zestawy Playmobil Family FunZestawy z figurkami Playmobil Family Fun to zabawki dla chłopców i dziewczynek, które inspirują się rozrywkami dla całej rodziny: wycieczkami, wypoczynkiem, wakacjami czy czasem na placu zabaw.

Wśród nich odnajdziemy wyjazdy na kemping, parki rozrywki, domki wypoczynkowe, hotele, wyprawy do zoo i mnóstwo, dużo innych.Playmobil Family Fun to linia przeznaczona dla 4-latków i starszych dzieci. Wesoła kolorystyka współgra z przeuroczymi elementami, dając możliwość przeniesienia się na wakacje czy wspaniałą wycieczkę.

Wszystkie zestawy z figurkami można dowolnie łączyć, żeby stworzyć własną specyficzną linię. Figurki i mnóstwo ślicznych dodatków sprawią, że dzieciaki z Playmobil Famil Fun z pewnością nie będą się nudzić!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.