Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Family Fun 70438 Żaglówka

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Pierwsze doświadczenie maluchów z żeglowaniem dzięki Playmobil Family FunLetnie wakacje to ulubiona część roku każdego dziecka! teraz, dzięki zestawowi z figurkami Playmobil Family Fun Żaglówka, dzieciaki mogą wracać do cudownych chwil lata przez cały rok!

Barwna Żaglówka Playmobil Family Fun przywoła wspomnienia znad morza i piaszczystych plaż, które dzieciaki mogą odwiedzać cały czas w swojej wyobraźni. Minimalna figurka o imieniu Robbie stawia swoje pierwsze kroki w żeglowaniu.

Przyłącz się do niego i razem wejdźcie na pokład przeuroczej Żaglówki! Jej śliczne, niebieskie barwy, metaliczny maszt i przypięty do niego żółty żagiel z motywami fal i rybek od razu przykują uwagę każdego szkraba powyżej 4-go roku życia i zainspirują do kreatywnej zabawy.Żagle na maszt!

Czas wyruszać w morze z zestawem Playmobil Family FunFigurka Robbie aż rwie się do pierwszej lekcji żeglowania na swej barwnej Żaglówce! Zanim jednak wypłyniecie, załóż Robbiemu pomarańczową kamizelkę, która zapewni mu bezpieczeństwo i czerwoną czapeczkę, która ochroni go przed słońcem.

Gotowe? Więc wskakuj na pokład Żaglówkize specjalnie przygotowanym miejscem, przyczep rączkę Robbiego do steru i w drogę!Na pełnym morzu wzestawie z figurkami Playmobil Family Fun czeka na dzieciaki mnóstwo nieoczekiwanek!

obserwuj, aby Żaglówkanie zaplątała się w gęste, zielone rośliny. Jak będziesz miał szczęście, może uda ci się zobaczyć żółtego konika morskiego albo czerwoną rozgwiazdę! Wokół lataniemało mew, więc bądź gotowy na wizytę jednej z nich.

Widzisz? To prostsze, niż myślisz!O kolekcji – zestawy Playmobil Family FunZestawy Playmobil Family Fun to zabawki dla chłopców i dziewczynek, które inspirują się rozrywkami dla całej rodziny: wycieczkami, wypoczynkiem, wakacjami czy czasem na placu zabaw.

Wśród nich znajdziemy wyjazdy na kemping, parki rozrywki, domki wypoczynkowe, hotele, wyprawy do zoo i sporo, sporo innych. Wszystkie aktywności pozwalają spędzić przyjemny czas z rodziną.Playmobil Family Fun to kolekcja przeznaczona dla 4-latków i starszych dzieci.

Wesoła kolorystyka współgra z urodziwymi elementami, dając możliwość przeniesienia się na wakacje czy genialną wycieczkę. Wszystkie zestawy można dowolnie dopasowywać, żeby stworzyć własną unikalną linię. Do dzieła!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.