Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Novelmore 70227 Ognisty duch Wojowników Burnham + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Ognisty duch wojowników Burnham rusza do walki u boku Pyralii!Pyralia to wojowniczka ognistego królestwa Burnham, która ma niesamowite umiejętności – potrafi panować nad duchami i demonami. Właśnie przy jej boku zawalczy ognisty duch wojowników Burnham z zestawu Playmobil.

Strzeżcie się, rycerze Novelmore!Oprócz tego strażniczka ma do dyspozycji korbacz z płonąca kulą, sieć i sztylety – uzbrojona jest w po zęby, więc mało kto ma z nią szanse! Z taką przeciwniczką muszą się mierzyć wszyscy dzielni wojownicy królestwa Playmobil Novelmore, więc warto dołączyć ten fantastyczny komplet do innych figurek i zabawek z linii.

Ognista zabawa, która dosłownie rozpali twoją wyobraźnięTen fantastyczny zestaw z figurkami Playmobil Novelmore jest naprawdę wyjątkowy. Ognisty duch wojowników Burnham naprawdę świeci – wystarczy włożyć jeden niepokaźny paluszek baterii AAA i nacisnąć przycisk, a płomień zalśni prawdziwym światłem!

To rozpali wyobraźnię dzieciaków i zainspiruje do wymyślania fantastycznych przygód.Oprócz tego znajdziemy tutaj Pyralię w swoim typowym stroju, a także specjalne bronie: korbacz, sztylety, a także sieć.

Jeśli już zwykli Burnham Raiders się znudzili – czas na trochę bardziej wymagającego przeciwnika! Ten pakiet będzie nieprzeciętnym prezentem dla 5-latka lub 5-latki, która też pragnie wcielić się w damską bohaterkę Novelmore.O linii – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i szerokie zestawy Playmobil Novelmore to seria inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Noveldore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną poprzez potężnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, iż mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil wyszukamy idealne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki oraz figurki rycerzy w ładnych zbrojach i ze idealną bronią.

Te wspaniałe zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które bez wątpienia pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.