Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Novelmore 70499 Starter Pack + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Wejdź do świata figurek Novelmore z tym fantastycznym Starter Packiem!Wejdź do bogatego i barwnego świata Playmobil wraz z zestawem Starter Pack Novelmore! Ten świetny zestaw to doskonałe rozpoczęcie swej przygody u boku dzielnych bohaterów Novelmore, gdzie codziennie rozgrywają się epickie bitwy, a dobro wygrywa ze złem!

Fantastyczne zestawy są prawdziwym paliwem dla wyobraźni kreatywnych dzieciaków.Z tym nieprzeciętnym kompletem startowym dzieci wcielą się w dzielnego księciaArwynna, który broni twierdzy przed najeźdźcą. Zły wojownik Burnham za wszelką cenę pragnie dorwać skarb, ale czeka go walka z odważnym rycerzem.

Wciel się w księcia i obroń swój lud w epickim pojedynku!zestaw z figurkami Playmobil Novelmore to start do znacznej przygody!Ten niesamowity zestaw startowy to nadzwyczajny sposób, aby wprowadzić dzieci do kreatywnej zabawy.

Fragment zamku nie jest nieprzystępny do zbudowania, więc szybko wkręcą się w zabawę. Dwie figurki – księcia Arwynna i wojownika Burnham – dają możliwości stoczenia pojedynku i zaproszenia do zabawy kolegów lub rodzeństwo.

W komplecie wynajdziemy również akcesoria tematyczne, takie jak bronie, jedzenie, skarb, sztandar, tarcze czy puchar. Wszystko to napędzi fantazje dzieciaków i wciągnie do znakomitej zabawy. Ten starter pack to świetny upominek dla wszelkich sympatyków rycerzy, magii i epickich średniowiecznych bitew, którzy ukończyli 3 lata i pragną zagłębić się w wielki i bogaty świat Playmobil Novelmore.O serii – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i obfite zestawy Playmobil Novelmore to linia inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Noveldore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną poprzez konkretnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, że mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil Novelmoreznajdziemy rewelacyjne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki oraz figurki rycerzy w efektownych zbrojach i ze wyśmienitą bronią.

Te idealne zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które na pewno pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.