Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Princess 70448 Zamek księżniczki

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

błyskotliwy różowy zamek księżniczek Playmobil Princess zaprasza do środka!Księżniczka Betty ma obszerne szczęście mieszkać w przepięknym zamku. Uwielbia do niego zapraszać przyjaciół, którzy wjeżdżają windę i odwiedzają ją i jej matkę w sali tronowej.

Stamtąd mogą udać się na most i podziwiać piękną panoramę królestwa. Towarzyszyć im będzie mądra królowa, która za każdym razem posłuży radą i chętnie oprowadzi po reszcie zamku.Każda dziewczynka kocha bawić się lalkami, a różowy zamek księżniczki od Playmobil może spełnić marzenia i służyć jako magiczny królewski domek dla lalek.

W różowym pałacu poczują się jak prawdziwe księżniczki mieszkające pośród bogactwa i ładnych sali. Wraz z Betty wyruszą na przygodę i poznają, co to znaczy być prawdziwą księżniczką!Fajnie spędzony dzień u boku księżniczki Betty w jej różowym zamkuTen śliczny zamek księżniczek Playmobilnaprawdę robi wrażenie!

Ma wspaniałą bramę wjazdową, atrakcyjny most, wykwintne schody, wieże z chorągiewkami, małą salę balową, znaczne okna i przepiękne ornamenty, a także działającą windę, by w mgnieniu oka znaleźć się na szczycie wieży.W komplecie z zamkiem, królową i księżniczką Playmobil liczącym 265 elementów odszukamy także masę dodatków od mebli pałacowych – w tym stylową książęcą otomanę.

Do przyozdobienia zamku księżniczki dodano kolorowy dywan, który można umieścić w jednej z pałacowych wież. Dołączone figurki króloweji księżniczkimożna przebrać w załączone balowe suknie przed przyjściem gości.

Zamekbędzie nadzwyczajnym prezentem dla dziewczynek, które kochają wcielać się w role i przeżywać rewelacyjne przygody!O serii – Playmobil PrincessZestawy Playmobil Princess to kolekcja dla dziewczynek, które od za każdym razem marzyły, żeby zostać księżniczką.

teraz mogą poczuć się jakby mieszkały we świetnym zamku i uczyły do roli prawdziwej księżniczki. Wraz z książętami poznają najskrytsze zakamarki pałaców, pojadą na wycieczkę bryczką, umeblują swoją komnatę i przeżyją rewelacyjne przygody z figurkami Playmobil.Wśród zestawów z tej królewskiej linii Princess dziewczynki znajdą nieprzeciętne miejsca i scenki z życia księżniczek, dzięki którym zbudują swoje własne królestwo, a także Akademię Księżniczek.

Będą miały okazję pojeździć na koniu, zatańczyć z księciem, upiec coś w pałacowej kuchni czy zjeść piknik w książęcych ogrodach. Podaruj pociesze zestawy Playmobil Princess – nikt przecież nie wie lepiej, jak być księżniczką, niewiele znacząca dziewczynka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.