Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Princess 70504 Starter Pack Księżniczka - zestaw dodatkowy

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

zestaw Playmobil Princess do uzupełnienia albo rozpoczęcia linii!Daj się porwać fantastycznej przygodzie u boku rodziny królewskiej. Oprócz barwnego zestawu startowego Playmobil Princess demonstrujemy starter pack dodatkowy do uzupełnienia swojej kolekcji.

Może służyć także jako początek przygody z różową serią dla dziewczynek, które pragną poczuć się jak prawdziwa księżniczka!Czas dołączyć do królowej i jej urokliwego synka. Właśnie wybrali się na piknik nad wodą, gdzie cieszą się słońcem, a także bezchmurnym niebem.

Królowa rozkłada koc na trawie i kroi ciasto, poczas gdy książę dosiada swojego zabawkowego konia i galopuje dookoła jeziorka. Na tafli pływa łabędź, a gdzieniegdzie kicają króliczki. Może jednego uda się pogłaskać? wspaniała zabawa u bohaterów zestawu starter pack Playmobil PrincessKażda dziewczynka rozbudzi w sobie księżniczkę, gdy tylko chwyci w ręce ten wspaniały zestaw dodatkowy do starter packa Playmobil Princess.

Wraz z figurkami królowej i księcia dzieci poczują się jak bohaterowie baśni mieszkający w spektakularnym wielkim zamku księżniczek i przeżywający genialne przygody. Do gustu przypadną im także realistyczne dodatki, takie jak ciasto, parasolka, jeziorko czy figurki zwierzątek.pakiet dodatkowy starter packu nadaje się dla trzylatków, które już nie mogą doczekać się, by zacząć bawić się większymi zestawami Playmobil.

ładne elementy i dopracowane części zestawu rozbudzą dziecięca wyobraźnię i wciągną dzieciaki do zabawy na długie godziny. Seria Princess to okazja, aby wszystkie pociechy mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki!O serii – Playmobil PrincessZestawy Playmobil Princess to seria dla dziewczynek, które od zawsze marzyły, by zostać księżniczką.

dzisiaj mogą poczuć się jakby mieszkały we doskonałym zamku i uczyły do roli prawdziwej księżniczki. Wraz z książętami poznają najskrytsze zakamarki pałaców, pojadą na wycieczkę bryczką, umeblują swoją komnatę i przeżyją genialne przygody z figurkami Playmobil.Wśród zestawów z tej królewskiej kolekcji Princess dziewczynki znajdą nieprzeciętne miejsca i scenki z życia księżniczek, dzięki którym zbudują swoje własne królestwo i Akademię Księżniczek.

Będą miały okazję pojeździć na koniu, zatańczyć z księciem, upiec coś w pałacowej kuchni czy zjeść piknik w książęcych ogrodach. Podaruj pociesze zestawy Playmobil Princess – nikt nie wie lepiej, jak być księżniczką, śladowa dziewczynka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.