Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Top Agents 70231 Pojazd śnieżny + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Pojazd śnieżny agentów Top Agents Playmobil rusza na niebezpieczną misję!Pomóż agentom Playmobil Top Agents w kolejnej misji! Tym razem agentAgilei agent P muszą przetransportować niebezpieczny, lecz cenny moduł energetyczny.

Trzeba uważać, by nie wpadł w niepowołane ręce. Na agentów czai się groźny przestępca, który chce skraść moduł. Lecz nasi bohaterowie mają kilka niespodziewanek w zanadrzu. Kto wygra w tym śnieżnym starciu?Dla agentów śnieg i mróz to żadna przeszkoda, gdyż mają swój niezawodny pojazd śnieżny z funkcjonalnym działkiem.

Maszyna ma specjalną płozę, dzięki której prosto porusza się po śniegu oraz spore koła z wypustkami. Jeden z agentów Playmobil Top Agents może powadzić pojazd, drugi zaś jechać na nartach na długiej lince.

Ekscytująca zabawa w pościgi i misje dla niepokaźnych agentówDzieciaki z całą pewnością wciągnie odgrywanie agentów, którzy wyruszyli na niebezpieczną misję. W zestawie oprócz figurek agentów i złoczyńcy znajdą pojazd śnieżny z działającym działkiem na pociski, amunicję, narty, linę z uchwytem, a także deskę snowboardową dla kitesurfera.

Pojazd śnieżny agentów dodatkowo rozkładane skrzydła i odrzuty.komplet w figurkami Playmobil Top Agents niewątpliwie urozmaici zabawę i doda jej miłego dreszczyku emocji. Oprócz tego wszystkiego moduł energetyczny naprawdę świeci i wydaje dźwięki!

Dzięki zabawie w agentów dzieciaki rozwiną swoją wyobraźnię i kreatywność, bawiąc się przy tym wspaniale. Zestaw doskonale spełni oczekiwania jako podarek dla 6-latka.O linii – zestawy Playmobil Top AgentsCiekawa i niesamowita linia zestawów Playmobil Top Agents powstała dla wszystkich wielbicieli tajnych misji, zabaw w szpiegów i agentów.

odnajdziemy tutaj masę supernowoczesnego sprzętu, nieprzystępnych pojazdów, urządzeń i statków dla jeszcze lepszego wykonywania szpiegowskich zadań. Dzieciakom przypadną do gustu na dodatek fajowe bronie Top Agents, z których naprawdę można strzelać pociskami!Ta pełna emocjonujących scen seria Playmobil spodoba się każdej dziewczynce i chłopcu, którzy nie chcą się nudzić.

Kreatywne umysły dzieciaków sprawią, że zestawy z serii Top Agents przemienią pokój w tajną bazę, a dzielni agenci zostaną wysłani na tajną misję do salonu, a może choćby do kuchni! Dopracowane detale i solidne wykonanie zabawekPlaymobilto gwarancja udanego prezentu, który będzie służył nad wyraz długo i błyskawicznie się nie znudzi.

Niech agenci wyruszą na akcję!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.