Menu

Pomoc Drogowa

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Pomoc drogowa rusza, żeby pomóc kierowcom miasteczka PlaymobilWypadki na drodze się zdarzają, to złapiemy gumę, to zdarzy się awaria silnika. Na szczęście pomoc drogowa zawsze jest w gotowości! choćby w środku nocy przyjdzie i pomoże.

Ma do dyspozycji nadzwyczajną lawetę z wciągnikiem oraz opuszczaną platformą, na którą łatwo można załadować pojazd. Pomoc drogową właśnie wezwał motocyklista, któremu zepsuł się motor.Dzielni pracownicy przyjeżdżają na miejsce i pomagają kierowcy.

Ich idealna laweta wciąga motor, ale przygotowana jest jeszcze na auta i pokaźniejsze pojazdy, więc może służyć wszystkim mieszkańcom. Komplet z pomocą drogową to potrzebna część serii, aby stworzyć bezpieczne i kompletne miasteczko.

Nigdy nie wiadomo, co czeka kierowców na drodze!Realistyczna zabawa z dopracowanymi szczegółami i ruchomymi częściami zestawuWszystkie elementy zestawu Playmobil produkowano ze skrupulatnością, aby wiernie i ciekawie oddać prawdziwy pojazd pomocy drogowej.

W skład zestawu wchodzą 2 figurki, samochód z lawetą, motocykl, gaśnicę i krótkofalówkę. Pojazd ma efekty świetlne zasilane baterią, która załączona jest do zestawu.Ten genialny pojazd pomocy drogowej to prawdziwa gratka dla wszystkich dzieci, które kochają zgłębiać tajniki pracowników miasta.

To okazja, żeby poczuli się jak prawdziwi pomocnicy drogowi, którzy wyciągną z opresji niejednego kierowcę. Zestaw będzie wspaniały na upominek dla 4-latka lub 4-latki, którzy kochają zabawkiPlaymobili ochoczo wciągną się w świat tętniącego życiem własnego miasteczka.O serii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów serii City Life wynajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, dużo innych. Linia City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców pokaźnego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z linii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które dobrze kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.