Menu

Puk, puk! Kto tu mieszka?

Cechy produktu

  • Producent Kietzman Krzysztof przekład z ang. 

Opis

Ta książka zaprasza wszystkich niewiele znaczących czytelników do odwiedzenia różnych domów zwierząt: norek, dziupli, gniazd, uli, mrowisk, jam i wielu innych fascynujących kryjówek, w których żyją i wychowują swe młode różni przedstawiciele fauny.
W świecie przyrody nie brak idealnych architektów, którzy konstruują nie tylko prawdziwe dzieła sztuki, lecz i przemyślne, bezpieczne i bardzo funkcjonalne siedziby gwarantujące ich lokatorom komfort niczym pięciogwiazdkowe hotele!

Ta oryginalna publikacja składa się z dwudziestu arcyciekawych rozdziałów (odnajdziemy w nich rozkładane kartki i tajemnicze zakamarki). Każdy z nich wypełniony jest mnóstwem przyrodniczych ciekawostek i istotnie realistycznymi ilustracjami, które pobudzą wyobraźnię młodych czytelników i sprawią, że poczują się jak prawdziwi zoolodzy odkrywcy oglądający i badający świat zwierząt!

Puk, puk! Kto tu mieszka? Zaraz się przekonamy!

Recenzja książki "Puk, puk! Kto tu mieszka?"

"(...) chciałabym Wam pokazać książkę, która wywołała u moich chłopców prawdziwe okrzyki radości. Chłopcy oczywiście szczególnie cieszą się z każdej nowej książki w domu, ale czasami trafiamy na tytuły, które powodują prawdziwy efekt "wow!". Tak właśnie było z nowością "Puk, puk! Kto tu mieszka?". Przyznam, iż sama jestem naprawdę oczarowana tym tytułem, nie spodziewałam się, że to będzie aż tak rewelacyjnie wydana książka." Przeczytaj więcej na mama-filipka.blogspot.com

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.