Menu

Quercetti Tor kulkowy Elevator, 360 elementów

Cechy produktu

  • Producent Quercetti 

Opis

Puść kulkę po torze Elevator, który mierzy aż 12 m długości!Każdy lubi obserwować działanie fizyki na fantastycznych torach, po których śmiga puszczona przez nas kulka. To hipnotyzująca zabawa jednocześnie dla dzieci, jak i dla dorosłych.

A przynosi jeszcze więcej frajdy, jeśli sami stworzymy taki tor, im bardziej trudny, tym lepiej! Jeśli jesteś fanem kreatywnych i interesujących zabawek – tor kulkowy Skyrail Ottovolante Elevator jest dla ciebie!Powszechnie wiadomo, że naukę fajnie scalać z zabawą.

Nie ma ulepszonego sposobu aniżeli budowanie tras dla kulek i samochodzików, aby obserwować prawa fizyki, poznawać siłę odśrodkową, a także grawitację. Każdy niepokaźny miłośnik nauki ochoczo sięgnie po ten włoski tor kulkowy.nadzwyczajna zabawa dla dłoni, umysłu i kreatywności dzieciakówDzieci w wieku od 7 do 10 lat chętnie chwycą za ten tor kulkowy i z radością siądą do budowania.

W pakiecie Skyrail Ottovolante Elevator znajdą aż 360 miękkich i barwnych części, które mogą połączyć w mierzący 12 m tor kulkowy, po którym fantastycznie będą śmigać kuleczki. Tor jest pełen zakrętów, pętli, przyspieszeń i zwolnień – zupełnie jak na kolejce górskiej!Dzieciaki mogą zainspirować się torami z instrukcji, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbudowały własny tor dla kulek.

Śledzenie śmigających kuleczek rozbudzi ich ciekawość, zachęci do eksperymentowania z trasami i na dobre rozpali kreatywność.wspaniały tor kulkowy Elevator dla dzieci z fajowym mechanizmem windyDzieciaki mogą z radością puścić jedną kulkę lub mnóstwo kulek na szczycie toru i obserwować, jak śmiga po trasie, ale wcale nie muszą jej znów unosić, żeby wskoczyła na początek.

Włoski tor kulkowy Skyrail Ottovolante Elevator swoją nazwę posiada od specjalnej windy, która za pomocą kółek zębatych i ręcznej korbki transportuje kuleczki z powrotem na górę. To takie proste!Tor kulkowy spodoba się każdemu miłośnikowi technicznych i kreatywnych zabawek, lecz kupi serca dzieci, które po prostu lubią niebanalne rozwiązania i hipnotyzujące obserwacje.

Będzie to wspaniały podarunek dla jakiegoś konstruktora, który ukończył 7 lat!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.