Menu

Robot Kaczka

Cechy produktu

  • Producent 4m 

Opis

komplet do samodzielnego wykonania zabawnego robota przypominającego kaczkę.

Interesujesz się nietypowymi zabawkami? lubisz tworzyć ciekawe rzeczy, poznawać prawa fizyki i nowinki technologiczne? Jeśli tak to ten zestaw powinien Cię zainteresować. Zrób zwariowanego robota, który porusza się jak śmieszna kaczka! Przekonasz się,przy pomocy najróżniejszych niepozornych części można stworzyć prawdziwe cudo.

zestaw został zaprojektowany na Uniwersytecie Middlesex – jednym z wiodących uniwersytetów w obfitej Brytanii. Middlesex słynie z pionierskich projektów edukacyjnych i jest w tym zakresie laureatem prestiżowej nagrody Queen’s Anniversary Awards. Uniwersytet Middlesex współpracuje z BBC, Muzeami Narodowymi i innymi ośrodkami kultury wielu krajów przy tworzeniu specyficznej linii zestawów do zabawy i nauki. Każdy pakiet został skrupulatnie sprawdzony pod kątem naukowym i namawia młodych ludzi do rozwijania umiejętności myślowych.

To także super zabawa! BAW SIĘ I UCZ równocześnie!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.