Menu

SHOCK Multisensoryczny pianko-żel 200ml Ice

Cechy produktu

  • Producent TUBAN 

Opis

SHOCK! MULTISENSORYCZNY PIANKO-ŻEL 200 ml Ice
SHOCK to wysokiej jakości nawilżający pianko-żel mający właściwości multisensoryczne.

Po aplikacji pianki na dłonie, w unikatowy sposób rozpoczyna ona pobudzać zmysły, a intensywność odczuwanych wrażeń można zmieniać przez wykorzystanie artykułu na różne sposoby.

podczas stosowania pianki będziesz posiadać wrażenie delikatnego "strzelania" drobinek na dłoni. To nie przypadek:) Właśnie w ten sposób pianka SHOCK stymuluje sensorycznie każdego, kto ją zaaplikuje na dłonie. Nawilżenie dłoni połączone z zabawą skutkuje wieloma korzyściami i jest elementem stymulowania rozwoju, choćby u najmłodszych. Po aplikacji pianki SHOCK na dłonie - słyszysz, odczuwasz, widzisz i czujesz zapach.
Od temperatury dłoni, będzie zależeć intensywność doznań multisensorycznych. Im cieplejsze będą Twoje dłonie, tym udoskonalony efekt osiągniesz. Czy można chcieć więcej?

zalety PIANKI SHOCK:

  • Pobudzanie zmysłów (po aplikacji pianki na dłonie czujesz zapach truskawki czy jabłka, odczuwasz miły chłód, słyszysz i czujesz delikatne strzelanie pianki pomiędzy palcami)
  • Wspieranie integracji sensorycznej, co wpływa prawidłowo na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka
  • Działanie chłodzące i nawilżające
  • artykuł przebadany dermatologicznie
  • Występuje w 5 przeróżnych odsłonach (o zapachu truskawki, jabłka, neutralny, mrożący ice, waniliowy)
  • tworzona w Polsce.

Ważne:
Przed każdym użyciem pianki należy wstrząsać energicznie pojemnikiem przez około minutę!

Sposób wykorzystania:

  • Nałóż SHOCK bezpośrednio na wewnętrzną część dłoni, a następnie zacznij delikatnie je o siebie pocierać. W efekcie tego poczujesz strzelanie, mrowienie, chłodzenie, piękny zapach. Ciesz się nimi i doświadczaj!
  • Po zaimplementowaniu pianki na dłonie starczy tylko je wysuszyć, ponieważ pianka SHOCK działa nawilżająco na skórę dłoni.
  • Najlepiej używać w temperaturze pokojowej. Produkt można używać jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

Uwaga:
Aerozol skrajnie łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem albo innym źródłem zapłonu.
Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym, nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C/122 °F.
produkt dedykowany wyłącznie do stosowania zewnętrznego, nie nadaje się do spożycia. Artykuł testowany dermatologicznie. Działa nawilżająco.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.