Menu

SHOCK! Multisensoryczny pianko-żel Wanilia

Cechy produktu

  • Producent TUBAN 

Opis

SHOCK! MULTISENSORYCZNY PIANKO-ŻEL 200 ml Wanilia SHOCK to wysokiej jakości nawilżający pianko-żel posiadający parametry multisensoryczne. Po aplikacji pianki na dłonie, w unikatowy sposób początkuje ona pobudzać zmysły, a intensywność odczuwanych wrażeń można zmieniać poprzez użycie towaru na zróżnicowane sposoby.

podczas wykorzystywania pianki będziesz posiadać wrażenie delikatnego "strzelania" drobinek na rąk. To nie przypadek:) Właśnie w ten sposób pianka SHOCK stymuluje sensorycznie każdego, kto ją zaaplikuje na dłonie.

Nawilżenie dłoni połączone z zabawą skutkuje wieloma korzyściami i jest elementem stymulowania rozwoju, nawet u najmłodszych. Po aplikacji pianki SHOCK na dłonie - słyszysz, odczuwasz, widzisz i czujesz zapach.

Od temperatury dłoni, będzie zależeć intensywność doznań multisensorycznych. Im cieplejsze będą Twoje dłonie, tym lepszy efekt osiągniesz. Czy można chcieć więcej? atuty PIANKI SHOCK: Pobudzanie zmysłów (po aplikacji pianki na dłonie czujesz zapach truskawki czy jabłka, odczuwasz błogi chłód, słyszysz i czujesz delikatne strzelanie pianki między palcami) Wspieranie integracji sensorycznej, co wpływa należycie na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka Działanie chłodzące i nawilżające artykuł przebadany dermatologicznie Występuje w 5 różnorodnych odsłonach (o zapachu truskawki, jabłka, neutralny, mrożący ice, waniliowy) produkowana w Polsce.

Ważne: Przed każdym zastosowaniem pianki należy wstrząsać energicznie pojemnikiem przez około minutę! Sposób zastosowania: Nałóż SHOCK bezpośrednio na wewnętrzną część dłoni, a następnie zacznij delikatnie je o siebie pocierać.

w rezultacie tego poczujesz strzelanie, mrowienie, chłodzenie, błyskotliwy zapach. Ciesz się nimi i doświadczaj! Po zaimplementowaniu pianki na dłonie wystarczy tylko je wysuszyć, ponieważ pianka SHOCK działa nawilżająco na skórę dłoni.

Najlepiej używać w temperaturze pokojowej. Artykuł można używać jedynie pod nadzorem osoby dorosłej. Uwaga: Aerozol skrajnie łatwopalny. Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.

Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem albo innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, choćby po zużyciu. Bronić przed światłem słonecznym, nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C/122 °F.

artykuł dedykowany wyłącznie do stosowania zewnętrznego, nie nadaje się do spożycia. Artykuł testowany dermatologicznie. Działa nawilżająco

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.