Menu

Ze świętymi na misjach

Cechy produktu

  • Producent Sobolewski Zbigniew ks. 

Opis

Ta atrakcyjna i ciekawa książka zaprasza niewiele znaczących chrześcijan, dziewczynki i chłopców, na wielką wyprawę misyjną. Tak właśnie! Przewodnikami na drodze głoszenia wszystkim ludziom dobrej Nowiny o Panu Jezusie będą święci Kościoła katolickiego.
W książce znajdziemy pasjonujące biogramy (Święta Tereska od Dzieciątka Jezus, Święty Franciszek Ksawery, Święta Róża z Limy, Święta Józefina Bakhita i dużo innych postaci) i mnóstwo niebanalnych informacji na temat krajów misyjnych i posługujących tam misjonarzy.
Dla ceniących korzystną zabawę i główkowanie na barwnych stronach publikacji nie zabraknie quizów, zgadywanek i krzyżówek, dzięki którym mnóstwo atrakcyjnych faktów w mig wpadnie do dziecięcych głów.

Ks. Dr Zbigniew Sobolewski

kapłan, teolog moralista, renomowany duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła Pomocy „Ad Gentes", w swoim dorobku dużo poczytnych książek z zakresu duchowości. Jest także autorem książek dla dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.