Menu

Zestaw City Life Przedszkole Play Box

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Odwiedź Przedszkole Play Box kiedy zechcesz dzięki Playmobil City LifeMnóstwo maluszków uwielbia chodzić do swego przedszkola i najchętniej zostałoby w nim na dłużej. Już dzisiaj, dzięki wyjątkowemu zestawowi z figurkami z kolekcji Playmobil City Life każdy szkrab powyżej 4-go roku życia może nie tylko wpaść do przedszkola kiedy tylko będzie chciał, lecz też zabrać je ze sobą dokąd tylko zechce!

Wesoły model Przedszkole Play Box to szczególnie ergonomiczna zabawka, która równocześnie zawiera w sobie całe niemało atrakcji! załączone do zestawu 3 figurki, a także aż 50 elementów, które dzieciaki idealnie pamiętają ze swojego przedszkola, pozwoli im na odgrywanie scenek z własnego dnia i wymyślanie nowych pomysłów do zabawy.

Niepozorne pudełeczko kryjące w sobie wesołą krainę zabawy! kolorowy pakiet z figurkami City Life od Playmobil to rozkładana konstrukcja, która po otwarciu ukaże słodkie wnętrze urokliwego Przedszkola Play Box.

Wśród zielonych ścian kryje się sporo klimatycznych detali, takich jak dziecięce rysunki, wieszaczek na tornistry, a także zabawna miarka do mierzenia wzrostu przedszkolaków. Na dodatkowych dwóch ściankach znajdują się półeczki oraz okienko z widokiem na plac zabaw.

Dwójka urwisów pod opieką miłej nauczycielki z Przedszkola Play Box całymi dniami bawi się idealnymi zabawkami lub muzykuje radośnie na różnorodnych instrumentach. Gdy są zmęczeni, mogą odwiesić tornistry na krzesełka i napić się czegoś smacznego przy stoliku albo zdrzemnąć na komfortowej sofie.

Na koniec starczy, że włożysz wszystkie akcesoria do środka zestawu Playmobil City Life i zamkniesz jego ścianki, a zabierzesz ze sobą zabawę dokąd tylko zechcesz!O linii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life odszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i mnóstwo, niemało innych. Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które korzystnie kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego i pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.