Menu

Playmobil Zestaw figurek City Action 70557 Akcja straży pożarnej 70557 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Straż pożarna Playmobil wyrusza na akcję!Uwaga – pali się! Potrzeba odważnych strażaków, a nikt nie spełni oczekiwania lepiej aniżeli bohaterowie zabawek Playmobil Akcji straży pożarnej z kolekcji City Action. Każdy chłopiec marzy, aby zostać strażakiem, a z załogą straży pożarnej Playmobil jest to osiągalne!

Figurki dzielnych bohaterów rozbudzą wyobraźnię każdego niewiele znaczącego fana ekscytujących misji, który pragnie zasiąść za sterami wozu strażackiego. Pojazd gaśniczy ekipy strażackiej to godziny wspaniałej zabawy, która rozwija wyobraźnię i inspiruje do twórczego spędzania czasu na wciąż nowych strażackich akcjach!Wóz strażacki oszałamia przepięknymi kolorami, dźwiękiem i światłem!

Każdy detal jest adekwatnie dopracowany, by przyciągać uwagę malca, a bogactwo dodatków zachęca do tworzenia własnych historii. Zestawy Playmobil to zabawa dla całej rodziny, w której wyobraźnia przeplata się z kolorowymi elementami – jest to perfekcyjny przepis na frajdę!Niesamowita zabawa u boku rewelacyjnych bohaterówZestaw Playmobil straż pożarna to pojazd gaśniczy z efektami dźwiękowo-świetlnymi, cztery figurki, pojazd terenowy z odpinanym dachem i masa zróżnicowanych, dopracowanych, ruchomych i nieruchomych składników.

Wśród nich znajdziecie sprzęt strażacki, kaski, rękawiczki, węże, hydranty, gaśnice i mnóstwo innych dodatków, które urozmaicą zabawę i zainspirują każdego niedużego strażaka!Zabawki dedykowane są dla wszelkich dzieci od 4.

roku życia. Sprawdzą się jako wyjątkowy podarek, który rozwija wyobraźnię, kreatywność i wrażliwość malców, zezwalając im wcielić się w wymarzonych bohaterów! części świetlno-dźwiękowe zasilane są trzema bateriami AAA, które należy dokupić do zestawu.

Zabawki można zespalać z zestawem Playmobil Terenowy wóz strażacki, aby urozmaicić zabawę!O linii – zestawy Playmobil City ActionMotywem serii zestawów Playmobil City Action jest dynamiczne życie miasta, a także bohaterska praca miejskich służb ratunkowych – strażaków, policjantów, budowniczych, lekarzy, oddziałów specjalnych i wielu, wielu innych.

City Action przenosi dziecko w ekscytujący świat miejskiego życia, w którym zawsze coś się dzieje.Ta pełna wrażeń seria Playmobil jest perfekcyjną okazją, żeby malec mógł poznać pracę różnorodnych służb mundurowych, poczuć się jak jeden z nich, przeżywając nadzwyczajne przygody.

Zabawa zestawami Playmobil pozwala dzieciakom wcielać się w role, odgrywać doskonałe scenki, rozwijając wyobraźnię, znakomicie się przy tym bawiąc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.