Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Novelmore 70499 Starter Pack + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Wejdź do świata figurek Novelmore z tym fantastycznym Starter Packiem!Wejdź do bogatego i barwnego świata Playmobil wraz z zestawem Starter Pack Novelmore! Ten doskonały pakiet to świetne rozpoczęcie swojej przygody u boku dzielnych bohaterów Novelmore, gdzie codziennie rozgrywają się epickie bitwy, a dobro wygrywa ze złem!

Fantastyczne zestawy są prawdziwym paliwem dla wyobraźni kreatywnych dzieciaków.Z tym wyśmienitym kompletem startowym dzieci wcielą się w dzielnego księciaArwynna, który broni twierdzy przed najeźdźcą. Zły wojownik Burnham za wszelką cenę pragnie dorwać skarb, lecz czeka go walka z odważnym rycerzem.

Wciel się w księcia i obroń swój lud w epickim pojedynku!zestaw z figurkami Playmobil Novelmore to start do znacznej przygody!Ten niesamowity zestaw startowy to nieprzeciętny sposób, aby wprowadzić dzieci do kreatywnej zabawy.

Fragment zamku nie jest niełatwy do zbudowania, więc ekspresowo wkręcą się w zabawę. Dwie figurki – księcia Arwynna i wojownika Burnham – dają możliwości stoczenia pojedynku i zaproszenia do zabawy kolegów albo rodzeństwo.

W komplecie wynajdziemy ponadto akcesoria tematyczne, takie jak bronie, jedzenie, skarb, sztandar, tarcze czy puchar. Wszystko to napędzi fantazje dzieciaków i wciągnie do perfekcyjnej zabawy. Ten starter pack to nieprzeciętny podarunek dla wszelkich sympatyków rycerzy, magii i epickich przeciętniewiecznych bitew, którzy ukończyli 3 lata i pragną zagłębić się w obfity i bogaty świat Playmobil Novelmore.O kolekcji – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i obfite zestawy Playmobil Novelmore to seria inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Noveldore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną poprzez mocnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, że mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil Novelmoreznajdziemy nieprzeciętne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki, a także figurki rycerzy w błyskotliwych zbrojach i ze perfekcyjną bronią.

Te rewelacyjne zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które z pewnością pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.