Menu

Playmobil Zestaw figurek Top Agents 702 30 Pojazd gąsienicowy 70230 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Z pojazdem gąsienicowym superagentów żadna droga nie jest strasznaDzielni agenci Playmobil Top Agents znów ruszają na akcję! Tym razem czeka ich niebezpieczna przeprawa przez zaśnieżone i oblodzone tereny.

To jednak nie będzie problem, gdyż agenci posiadają do dyspozycji nadzwyczajny pojazd gąsienicowy. Dzięki niemu i dołączonym saniom mogą bez trudu przetransportować przejęty moduł energetyczny i wykonać swoją misję.Niesamowity pojazd posiada łańcuchy, aby dzielnie przeć poprzez lód i śnieg.

Sanie szpiegów zaopatrzone zostały w działka, dzięki temu zły doktor Chill nie ma z nimi szans! lecz co to? Ktoś ściga agentów na skuterze śnieżnym! Przyszedł czas na efektowną ucieczkę w akompaniamencie strzałów i ekscytującej walki.

Agenci jak z reguły wyjdą z niej cało, bo w niebezpiecznym świecie Playmobil dobro zawsze wygrywa!nadzwyczajna kreatywna zabawa z imponującymi pojazdamiDzieciaki z całą pewnością zniewoli szczegółowość pojazdów w pakiecie figurek Top Agents.

W pudełku znajdą dwie figurki, pojazd gąsienicowy, sanie, moduł energetyczny, skuter śnieżny, działka, pociski i niemało innych elementów do rozgrywania ekscytujących pościgów i misji. Pojazd ma otwierany kokpit, więc bohaterowie mogą śmiało usiąść za jego sterami.

Z działek sań można śmiało strzelać, żeby zabawa była jeszcze bardziej realistyczna!Ten niesamowity zestaw przypadnie do gustu każdemu fanowi ciekawych misji. Odgrywanie scen, w które można zaangażować rodziców i przyjaciół, sprawi że dzieci rozwiną swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zestawy Playmobil to okazja, by oderwać pociechy od elektroniki i pozwolić, żeby zatopiły się w świecie wyobraźni. Przygody agentów Top Agents bez wątpienia staną się źródłem radości na długie godziny zabawy.O serii – zestawy Playmobil Top AgentsCiekawa i niesamowita kolekcja zestawów Playmobil Top Agents powstała dla wszelkich wielbicieli tajnych misji, zabaw w szpiegów i agentów.

odszukamy tutaj masę supernowoczesnego sprzętu, niełatwych pojazdów, urządzeń i statków dla jeszcze lepszego realizowania szpiegowskich zadań. Dzieciakom przypadną do gustu w dodatku fajowe bronie Top Agents, z których naprawdę można strzelać pociskami!Ta pełna emocjonujących scen linia Playmobil przypadnie do gustu każdej dziewczynce i chłopcu, którzy nie chcą się nudzić.

Kreatywne umysły dzieciaków sprawią, że zestawy z serii Top Agents przemienią wnętrze w tajną bazę, a dzielni agenci zostaną wysłani na tajną misję do salonu, a może choćby do kuchni! Dopracowane szczegóły i potężne wykonanie zabawek Playmobil to gwarancja udanego prezentu, który będzie służył bardzo długo i ekspresowo się nie znudzi.

Niech agenci wyruszą na akcję!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.