Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Princess 70448 Zamek księżniczki

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

piękny różowy zamek księżniczek Playmobil Princess zaprasza do środka!Księżniczka Betty ma spore szczęście mieszkać w ładnym zamku. Uwielbia do niego zapraszać przyjaciół, którzy wjeżdżają windę i odwiedzają ją i jej matkę w sali tronowej.

Stamtąd mogą udać się na most i podziwiać piękną panoramę królestwa. Towarzyszyć im będzie mądra królowa, która zawsze posłuży radą i chętnie oprowadzi po reszcie zamku.Każda dziewczynka kocha bawić się lalkami, a różowy zamek księżniczki od Playmobil może spełnić marzenia i służyć jako magiczny królewski domek dla lalek.

W różowym pałacu poczują się jak prawdziwe księżniczki mieszkające pośród bogactwa i atrakcyjnych sali. Wraz z Betty wyruszą na przygodę i poznają, co to znaczy być prawdziwą księżniczką!Fajnie spędzony dzień u boku księżniczki Betty w jej różowym zamkuTen śliczny zamek księżniczek Playmobilnaprawdę robi wrażenie!

Ma wyśmienitą bramę wjazdową, spektakularny most, eleganckie schody, wieże z chorągiewkami, małą salę balową, wielkie okna i przepiękne ornamenty i działającą windę, by w mgnieniu oka znaleźć się na szczycie wieży.W komplecie z zamkiem, królową i księżniczką Playmobil liczącym 265 części wynajdziemy także masę dodatków od mebli pałacowych – w tym stylową książęcą otomanę.

Do przyozdobienia zamku księżniczki dodano barwny dywan, który można umieścić w jednej z pałacowych wież. Załączone figurki króloweji księżniczkimożna przebrać w dołączone balowe suknie przed przyjściem gości.

Zamekbędzie rewelacyjnym prezentem dla dziewczynek, które kochają wcielać się w role i przeżywać nieprzeciętne przygody!O kolekcji – Playmobil PrincessZestawy Playmobil Princess to seria dla dziewczynek, które od zawsze marzyły, by zostać księżniczką.

teraz mogą poczuć się jakby mieszkały we genialnym zamku i uczyły do roli prawdziwej księżniczki. Wraz z książętami poznają najskrytsze zakamarki pałaców, pojadą na wycieczkę bryczką, umeblują swoją komnatę i przeżyją świetne przygody z figurkami Playmobil.Wśród zestawów z tej królewskiej kolekcji Princess dziewczynki znajdą znakomite miejsca i scenki z życia księżniczek, dzięki którym zbudują swoje własne królestwo oraz Akademię Księżniczek.

Będą miały okazję pojeździć na koniu, zatańczyć z księciem, upiec coś w pałacowej kuchni czy zjeść piknik w książęcych ogrodach. Podaruj pociesze zestawy Playmobil Princess – nikt przecież nie wie lepiej, jak być księżniczką, minimalna dziewczynka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.