Menu

Chorągiewka do oznaczania pułapki na kreta (5 sztuk).

Cechy produktu

  • Producent STV Defenders 

Opis

poprawia widoczność pułapek

odblaskowa chorągiewka STV317 to produkt brytyjskiego producenta odstraszaczy Defenders STV. Metalowy pręt został wytwarzany z rdzoodpornej stali, plastikowa chorągiew jest oporna na długofalowe promieniowanie ultrafioletowe. Produkt jest oporny na zmienne warunki atmosferyczne.

zastosowanie

odblaskowa chorągiewka STV317 służy do znakowania pułapek na krety. Pułapki na krety, które pozostały rozmieszczone w ogrodzie/warzywniaku mogą dosyć momentalnie wtopić się w jego naturalne tło, odblaskowe chorągiewki pozwolą oznaczyć miejsca lokalizacji pułapek w taki sposób że będzie można je szybko i bezproblemowo odnaleźć. Upraszczają prace w ogrodzie tj. Pielęgnacyjne strzyżenie trawnika i uniemożliwiają najechaniu kosiarką na wystający ponad glebę części pułapki i incydentalnemu zniszczeniu ostrza kosiarki, bądź przypadkowemu zamknięciu pułapki. Dzięki poprawie widoczności nikt nie potknie się o wystające ponad grunt części pułapki. Energiczny i wyraźny pomarańczowy kolor chorągiewek jest widoczny i zauważalny już z znacznej odległości. W pakiecie znajduję się 5 chorągiewek. Polecamy użycie odblaskowych chorągiewek z kretołapami STV306, a także pułapką na krety model 1.

właściwości

- widoczny, jaskrawy wyraźnik w postaci chorągiewki
- trzonek - pręt produkowany ze stali galwanizowanej, pokrytej lakierem, zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.