Menu

Drzwiczki dla kota SureFlap z czytnikiem mikrochipów, duże - Brązowe

Cechy produktu

  • Producent SureFlap 

Opis

SureFlap Drzwiczki z mikrochipem marki Sure Petcare to znakomite wejście dla znacznych kotów i niedużych psów. Dzięki wbudowanym czytnikowi, który rozpoznaje wszczepiony do Twojego pupila chip, żadne obce zwierzęta nie będą miały już wstępu do Twojego domu.

Oprócz tego do otworzenia tych drzwiczek możnazastosować dołączoną do kompletu zawieszkę na obroże RFID. W nietrudnym obsługiwaniu i programowaniu klapy dla domowych zwierząt pomoże Ciekran ciekłokrystaliczny.

Tylko jedno naciśnięcie guzika sprawi, że numer chipu Twojego zwierzęcia zostanie zapisany. Masz możliwość zapisania 32 różnych numerów. Raz zapisane, drzwiczki otwierają się za każdym razem dla Twojego ulubieńca.

A obce koty i inni nieproszeni goście nie wejdą do Twojego mieszkania. Jako uzupełniające zabezpieczenie przed obcymi służy podwójny zamek, który włącza się samoczynnie, jak jedynie nieznane zwierzę zostanie rozpoznane.

Dzięki takiemu rozwiązaniu np. Szopy pracze nie posiadają już możliwości otworzenia klapy na zewnątrz i dostania się do środka. Ale także od środka drzwiczki są zabezpieczone podwójnym zamkiem. Dzięki temu podwójnemu zabezpieczeniu także nawet bardziej sprytnym zwierzakom nie uda się otworzyć zamkniętych drzwiczek od środka i wydostać na zewnątrz.

Jeśli nie chcesz wszczepiać Twojemu zwierzakowi żadnego mikrochipa, możesz wyposażyć go w zawieszki na obrożę, które posiadają takie samo działanie jak mikrochip. Znakiem rozpoznawalnym SureFlap Drzwiczki z mikrochipem jest możliwość czasowego zaprogramowania blokady wejścia i wyjścia.

W ten sposób z łatwością ustalisz czas, w którym SureFlap powinien być zablokowany bądź odblokowany. Oprócz tego bez programowania czasowego możesz ustawić następujące funkcje: całkowicie otwarte, jedynie do środka, wyłącznie na zewnątrz, całkowicie zamknięte.

W normalnym trybie pracy wyłącznie Twoje zwierzę może przedostać się przez klapę do mieszkania, ale każde inne zwierzę może wyjść na zewnątrz. Naturalnie, możesz także deaktywować rozpoznawanie chipów, aby w ten sposób każde zwierzę mogło wejść do środka.

SureFlap Drzwiczki z mikrochipem marki Sure Petcare mogą być zainstalowane w każdym typie drzwi i ścian. Do słusznego zamontowania możesz zastosować formy do montażu w szkle i przedłużenia tunelu (przystępnych osobno).

W drzwiach, w wewnątrz których znajduje się metalowa wstawka, powinno się innowacyjnać zgodnie z instrukcją obsługi, ponieważ metal może zmniejszyć zasięg wykrywania chipów. Przy odpowiednim konstrukcji nie stanowi to jednak żadnego problemu.

Specjalne wskazówki konstrukcji w drzwiach z metalowymi warstwami czy wzmocnieniem metalowym są również do znalezienia w instrukcji obsługi. Zaleca się w tym przypadku wykorzystania forma do montażu w szkle. Skrupulatne wskazówki dotyczące montowania w drzwiach z przeróżnych , a także w ścianach znajdują się w instrukcji.

SureFlap Drzwiczki z mikrochipem, pokaźne w skrócie: perfekcyjne dla sporych kotów i niewiele znaczących psów Współpracuje ze wszystkimi lubianymi numerami chipów (9, 10 i 15-cyfrowe) Zapamiętuje do 32 różnorodnych numerów chipów Wytrzymałe i pewne wykonanie Rama przeciw gwałtownemu wdzieraniu się obcych kotów Z podwójnym zamkiem Bez przeciągów Z zamknięciem magnetycznym Z zakrytymi przyciskami i wyświetlaczem LCD do przystępnego programowania osiągalne programowania: Blokada trybów: Tryb 1: do środka i na zewnątrz (tryb normalny / ustawienie domyślne) Tryb 2: tylko do środka Tryb 3: wyłącznie na zewnątrz Tryb 4: w pełni zamknięte Tryb 5: ustawienie dowolnego za- i odblokowywania czasowego (cisza nocna) Niestandardowy tryb: Tryb 1: dezaktywowanie rozpoznawania chipów (każde zwierzę może wejść) Tryb 2: ustawienie w trakcie korzystania z akumulatorów Tryb 3: przedłużenie czasu zablokowania klapy przy bojaźliwych zwierzętach Tryb 4: jak w trybie 3, z jeszcze dłuższym opóźnieniem zablokowania Tryb 5: dodatkowa ochrona przed obcymi zwierzętami (np.

szop pracz). Rozpoznanie obcego zwierzęcia aktywuje mechanizm podwójnego zamka. Przez to klapa nie pozwala się otworzyć na zewnątrz. Tryb 6: ustawienie dowolnego za- i odblokowywania czasowego osiągalne korzystanie także z zawieszek na obrożę RFID U psów bez chipów Z oryginalnym numerem rejestracyjnym 1 zawieszka przystępna w komplecie Bez obroży 3 najróżniejsze długości śrub w zależności od grubości drzwi przystępne w zestawie 3-letnia gwarancja rozmiary: Rama zewnętrzna: szer.

x wys. 26,2 x 28,1 cm Wielkość przejścia: szer. X wys. 18 x 17 cm Wymagany wymiar otworu: szer. X wys. 20,7 x 23,4 cm Forma do montażu w szkle: Nie znajduje się w pakiecie Służy jak wstawka ukrywająca pokaźniejsze otwory Składa się z 2 części Średnica: 38 cm Zakrywa otwory o średnicy pomiędzy 29,4 - 32 cm Przedłużenie tunelu: Nie znajduje się w zestawie Do montowania w ścianach Przedłuża tunel o 5 cm istnieje możliwość użycia kilku tunelów Zasilanie bateryjne: 4 x baterie typu C (LR14) Baterie nie znajdują się w komplecie Baterie wytrzymują przynajmniej 6 miesięcy przy normalnym zużyciu Ze wskaźnikiem "słaba bateria" Brak zasilania Uwaga: instrukcja nie jest zawarta w dostawie - prosimy pobrać ją ze strony internetowej (poniżej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.