Menu

SureFlap DualScan drzwiczki dla kota z mikrochipem - Forma do montażu w szkle, biała

Cechy produktu

  • Producent SureFlap 

Opis

Video gromadzi napisy polskie. Jeśli ich nie widzisz, zobacz opcje na YT. Drzwiczki SureFlap firmy Sure Petcare to drzwiczki dla kota, które odczytują mikrochip lub zawieszkę na szyi Twojego kota i otwierają się, gdy ten chce wejść lub wyjść z domu.

Jest to wyjątkowo ergonomiczne urządzenie w mieszkaniach, w których mieszka więcej kotów, a zwłaszcza, gdy niektóre z nich wychodzą z domu, a niektóre nie. Podobnie jak w sytuacji wszystkich drzwiczek otwieranych za pomocą mikrochipu, do mieszkania nie dostaną się żadne obce koty ani inne niepożądane zwierzęta.

Chip wszczepiany zwierzętom ma postać znikomej, szklanej rurki, w której znajduje się mikrochip z numerem pozwalającym na identyfikację kota i adresem właściciela. W przypadku zaginięcia zwierzęcia, weterynarz za pomocą stosownego czytnika laserowego może zidentyfikować właściciela po danych zapisanych w chipie.

Jeśli jednak nie chcesz wszczepiać Twojemu zwierzakowi mikrochipu, prawidłowym rozwiązaniem będzie wyposażenie kota w zawieszkę RFID na obrożę, której działanie jest takie samo, jak mikrochipu. Zawieszka nie znajduje się w zestawie.

tylko jedno kliknięcie, aby drzwiczki SureFlap zapamiętały numer chipu kota. Drzwiczki sa w stanie rozpoznawać do 32 takich numerów. Raz zapisany numer chipu Twojego kota pozwala na wejście jedynie jemu, co zapewnia wpuszczenie do domu poprzez drzwiczki jedynie zwierzęcia właściciela.

Żaden nieproszony gość nie będzie miał wstępu do domu! Antena, odczytująca chip, znajduje się w tunelu i ma duży zasięg, więc w wypadku gdy chip kota się przesunie, antena ta w dalszym ciągu jest w stanie go rozpoznać.

Klapa otwiera się w ułamkach sekundy i zamyka samoczynnie zaraz po tym, gdy twój kot przejdzie przez tunel. Dodatkowo drzwiczki można ustawić ręcznie na jeden z 4 trybów zamykania manualnego. Drzwiczki SureFlap są nieskomplikowane w konstrukcji, a ich wymiary pasują do wielu uniwersalnych otworów po innych kocich klapach.

na dodatek istnieje możliwość oddzielnego kupna specjalnej formy do montażu drzwiczek, która upraszcza dobranie drzwiczek oraz ich montaż w szybie lub w drzwiach szklanych. Forma ta doskonale nadaje się do zakrywania obszerniejszych otworów.

precyzyjny opis konstrukcji zawarty jest w dołączonej instrukcji. Drzwiczki SureFlap firmy Sure Petcare pasują do wszelkich rodzajów drzwi wejściowych. Montując je w drzwi obite metalową płytą należy zabrać pod uwagę,potrzebne jest wmontowanie uzupełniającej metalowej płyty, żeby czytnik mikrochipu mógł poprawnie funkcjonować.

staranne wskazówki co do montażu klapy w drzwiach z płytami metalowami lub z metalowami elementami znajdują się w instrukcji obsługi. Drzwiczki dla kota z mikrochipem SureFlap DualScan w skrócie: Działa ze wszystkimi najpopularniejszymi numerami chipów (9-, 10- i 15-cyfrowymi) wykorzystywanie obroży nie jest potrzebne Możliwość używania w dodatku z zawieszkami RFID na szyję: Rozwiązanie dla kotów bez chipu Z jednorazowym numerem rejestracyjnym Zawieszka nie znajduje się w pakiecie Pozwalają kontrolować wchodzenie i wychodzenie kota z domu 4 tryby działania drzwiczek: Wejście i wyjście: ustawienie typowe tylko wyjście: kot może opuścić mieszkanie, ale nie będzie mógł wejść z powrotem tylko wejście: kot może wejść do mieszkania, lecz nie będzie mógł wyjść w całości zamknięte realna deaktywacja rozpoznawania mikrochipów Drzwiczki do konstrukcji w drzwiach, szybach i ścianach konkretne wykończenie Zasilanie na baterie (4 x AA, nie są zawarte w komplecie) Żywotność baterii wynosi do 6 miesięcy ekran ze wskaźnikiem słabej baterii Możliwość rozpoznawania do 32 kocich mikrochipów Blokada przeciągu Zamknięcie magnetyczne 3 lata gwarancji wymiary: Całkowite, szer.

x wys.: 21 x 21 cm Przejścia, szer. X wys.: 14 x 12 cm Głębokość tunelu: 7 cm niezbędny rozmiar wycięcia, szer. X wys.: 16,5 x 17,1 cm Adapter montażowy do szyb: Nie znajduje się w komplecie Służy jako łącznik do zakrycia większych otworów Składa się z 2 części Średnica: 28,5 cm Zakrywa otwory o średnicy o 21 do 26 cm Przedłużenie tunelu: Nie znajduje się w komplecie Do wbudowywania w ściany Przedłuża tunel o 5 cm Istnieje możliwość podłączenia innych tuneli Drzwiczki SureFlap Śrubki o 3 różnych długościach Instrukcja w języku niemieckim - wersja polska dostępna do pobrania W skład przesyłki wchodzą: Dzwiczki dla kota SureFlap Śrubki w trzech różnorodnych długościach Instrukcja Uwaga!

Baterie nie znajdują się w pakiecie!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.