Menu

ZOLUX Drzwiczki Dla Kota Do Drzwi Drewnianych Z Magnetycznym Zamykaniem Brązowe - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent ZOLUX 

Opis

Drzwiczki do drewnianych drzwi o grubości od 15 do 52 mm. Klapka o wymiarach 170 x 150 mm jest trafna dla kotów wszystkich ras i wielkości, a także dla niepokaźnych psów. Uruchamia się dzięki czujnikowi magnetycznemu, nie wymaga zastosowania baterii.Kiedy kot pojawia się przy drzwiczkach, system rozpoznaje klucz magnetyczny przymocowany do obroży kota i otwiera klapkę.System pozwala uchronić twój dom przed wejściem obcych kotów.

Drzwiczki sprzedawane są z dwoma kluczami magnetycznymi, nie są zasilane elektrycznie (nie ma ryzyka zamknięcia zwierzęcia w domu). Czteropozycyjny system zamykania – pojedyncze wejście-pojedyncze wyjście-swobodne wchodzenie i wychodzenie-całkowite zamknięcieWszystko to pozwala zwierzęciu luźno się przemieszczać po posesji.

wykonane z wysokiej jakości materiałów (klapka z poliwęglanu stabilizowanego promieniami UV, pokrywa drzwiczek z materiału Lustran–ABS producenta Bayer) rozmiary: 190x95x245 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.