Menu

ADVANTIX SPOT ON S dla małych psów

Cechy produktu

  • Producent Bayer 

Opis

Krople BAYER Advantix zabijają pasożyty skóry i stanowią ochronę przed kleszczami, pchłami, komarami i meszkami.

sugerowane są dla psów ceniących kąpiele i tych, które nie przepadają za noszeniem obroży.

Dawkowanie:

Zalecana minimalna dawka wynosi 10 mg/kg masy ciała imidaklopridu i 50 mg/kg masy ciała permetryny. Wyłącznie do wykorzystywania na skórę.

Krople BAYER Advantix podaje się za pomocą pipety i aplikuje się je bezpośrednio na skórę karku.

Zalecenia:

Można stosować u suk w ciąży oraz suk karmiących.

Nie należy podawać szczeniętom poniżej 7 miesiąca życia.

Nie można ich stosować u kotów.

Aplikację kropel BAYER Advantix należy powtarzać co 4 tygodnie - częściej, jeśli pies ma wyjątkowo częsty kontakt z wodą (np. W przypadku rutynowych kąpieli).

Działania nieożądane:

W rzadkich przypadkach może wystąpić u psów przejściowa nadwrażliwość skóry (łącznie z objawami świądu i rumieniem w miejscu podania) i osowiałość.


UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, artykuł jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego albo zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane poprzez sklep do gabinetów weterynaryjnych, a także sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów osiągalny jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej towaru albo jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.