Menu

amiplay Halter Basic L Czarny

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Halter L (N4) Labrador 20-37 x 45-60 x 2 cm czarny dla psa
Przeznaczenie Haltera L dla psa
Obroża treningowa dla psów ras dużych. Trafna do korekty niepożądanych zachowań tj. Ciągnięcie na smyczy. Stworzona z najwyższej jakości materiałów, trwała, z szerokim zakresem regulacji.

Charakterystyka Haltera L dla psa
Specyfikacja towaru:
wariant: Obroża treningowa
Producent: amiplay
kolekcja: Basic
Model: Halter
rozmiar: L
Obwód pyska: 20-37 cm
Obwód szyi: 45-60 cm
Szerokość taśmy: 2 cm
Przeznaczenie: obfity pies w typie LABRADOR
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: czarny
Halter z kolekcji Basic genialnie spełni oczekiwania jako obroża treningowa dla psów, które posiadają tendencję do ciągnięcia na smyczy w trakcie spaceru. Jej kompozycja pomaga w odpowiedni sposób korygować niechciane zachowanie, ponieważ podczas szarpnięcia pies obraca się w stronę opiekuna, poprzez co napieranie naprzód staje się niemożliwe. Halter poprawnie stanie na wysokości zadania jednocześnie u niewielkich jak i obszerniejszych psów, zwłaszcza wyprowadzanych przez osoby starsze albo drobniejszej budowy.
Obroża musi być poprawnie dostosowana, aby działanie było dobre. Po założeniu pasek na pysku, powinien znajdować się wysoko (tuż przed oczami). W dodatku powinien być założony tak, by pies mógł luźno otworzyć pysk, tj. Ziać, szczekać, pobierać pokarm, pić wodę. Należy pamiętać, iż halter nie jest kagańcem i ma zupełnie inne wykorzystanie. Stosowanie obroży treningowej nie wymaga od opiekuna używania siły fizycznej, aby zapewnić psu bezpieczeństwo. Zaleca się, aby halter był tylko pomocą treningową, więc warto korzystać z niego tylko w przypadku, w której pies wykazuje nieprawidłowe zachowanie i skorygowanie go. Każdy spacer, kiedy nie ma zapotrzebowania, żeby z niego korzystać powinien odbywać się na obroży spacerowej lub szelkach.
Wszystkie okucia są wyjątkowo wytrzymałe, w dodatku umocnione obszyciami, co zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.Obroża treningowa wytwarzana jest z miękkiej, nad wyraz wytrzymałej taśmy z miękką podszewką wokół pyska, dzięki temu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
linia amiplay Basic znamionuje się szczególnie bogatą ofertą najróżniejszych akcesoriów, co pozwoli wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Dedykowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i różnorodność. Surowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć konwencjonalne komplety. Dodatkowo, dzięki jakości produktu, można się nim cieszyć przez długi czas.
atuty Haltera Basic L dla psa:
ogranicza ryzyko ucieczki psa;
wspomaga oduczanie ciągnięcia na smyczy;
duży zakres regulacji;
miękki, nie sprawia otarć;
usztywniony przeszyciami;
łatwy w czyszczeniu;
oporny na warunki atmosferyczne;
stworzony z najwyższej jakości materiałów;
wytwarzany w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.