Menu

amiplay Halter Basic S Fioletowy

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Halter S (N2) Foxterrier 13-26 x 25-41 x 2 cm fioletowy dla psa
Przeznaczenie Haltera S dla psa
Obroża treningowa dla psów ras niewiele znaczących. Trafna do korekty niepożądanych zachowań tj. Ciągnięcie na smyczy. Wytwarzana z najwyższej jakości materiałów, trwała, z szerokim zakresem regulacji.

Charakterystyka Haltera S dla psa
Specyfikacja artykułu:
rodzaj: Obroża treningowa
Producent: amiplay
seria: Basic
Model: Halter
rozmiar: S
Obwód pyska: 13-26 cm
Obwód szyi: 25-41 cm
Szerokość taśmy: 2 cm
Przeznaczenie: drobny pies w typie FOXTERRIER
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: fioletowy
Halter z linii Basic nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania jako obroża treningowa dla psów, które posiadają tendencję do ciągnięcia na smyczy podczas spaceru. Jej konstrukcja pomaga w trafny sposób korygować niechciane zachowanie, ponieważ w trakcie szarpnięcia pies obraca się w stronę opiekuna, przez co napieranie naprzód staje się niemożliwe. Halter należycie stanie na wysokości zadania równocześnie u śladowych jak i obszerniejszych psów, zwłaszcza wyprowadzanych poprzez osoby starsze lub drobniejszej budowy.
Obroża musi być korzystnie przypasowana, aby działanie było prawidłowe. Po założeniu pasek na pysku, powinien znajdować się wysoko (tuż przed oczami). Dodatkowo powinien być założony tak, aby pies mógł swobodnie otworzyć pysk, tj. Ziać, szczekać, pobierać pokarm, pić wodę. Należy pamiętać, iż halter nie jest kagańcem i ma zupełnie inne wykorzystanie. Używanie obroży treningowej nie wymaga od opiekuna użytkowania siły fizycznej, by zapewnić psu bezpieczeństwo. Zaleca się, by halter był tylko pomocą treningową, więc warto korzystać z niego tylko w sytuacji, w której pies wykazuje nieprawidłowe zachowanie i skorygowanie go. Każdy spacer, kiedy nie ma zapotrzebowania, żeby z niego korzystać powinien odbywać się na obroży spacerowej albo szelkach.
Wszystkie okucia są wyjątkowo wytrzymałe, w dodatku wzmocnione obszyciami, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.Obroża treningowa produkowana jest z miękkiej, szczególnie wytrzymałej taśmy z miękką podszewką wokół pyska, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
linia amiplay Basic charakteryzuje się niezwykle bogatą ofertą przeróżnych akcesoriów, co pozwoli wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Dedykowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i dostatek. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować tradycyjne komplety. Na dodatek, dzięki jakości artykułu, można się nim radować poprzez długi czas.
mocne strony Haltera Basic S dla psa:
ogranicza ryzyko ucieczki psa;
wspomaga oduczanie ciągnięcia na smyczy;
znaczny zakres regulacji;
miękki, nie powoduje otarć;
wzmocniony przeszyciami;
łatwy w czyszczeniu;
oporny na warunki atmosferyczne;
wytwarzany z najwyższej jakości tworzyw;
wyprodukowany w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.