Menu

amiplay Halter Basic XS Czerwony

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Halter XS (N1) Yorkshire Terrier 10-18 x 19-25 x 1,5 cm czerwony dla psa
Przeznaczenie Haltera XS dla psa
Obroża treningowa dla psów ras miniaturowych. Odpowiednia do korekty niepożądanych zachowań tj. Ciągnięcie na smyczy. Wykonana z najwyższej jakości tworzyw, trwała, z szerokim zakresem regulacji.

Charakterystyka Haltera XS dla psa
Specyfikacja artykułu:
typ: Obroża treningowa
Producent: amiplay
seria: Basic
Model: Halter
wymiar: XS
Obwód pyska: 10-18 cm
Obwód szyi: 19-25 cm
Szerokość taśmy: 1,5 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy w typie YORKSHIRE TERRIER
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: czerwony
Halter z linii Basic genialnie spełni oczekiwania jako obroża treningowa dla psów, które posiadają tendencję do ciągnięcia na smyczy podczas spaceru. Jej kompozycja pomaga w optymalny sposób korygować niepożądane zachowanie, ponieważ w trakcie szarpnięcia pies obraca się w stronę opiekuna, poprzez co napieranie naprzód staje się niemożliwe. Halter dobrze stanie na wysokości zadania zarówno u małych jak i pokaźniejszych psów, zwłaszcza wyprowadzanych poprzez osoby starsze albo drobniejszej budowy.
Obroża musi być korzystnie przypasowana, aby działanie było poprawne. Po założeniu pasek na pysku, powinien znajdować się wysoko (tuż przed oczami). Na dodatek powinien być założony tak, by pies mógł swobodnie otworzyć pysk, tj. Ziać, szczekać, pobierać pokarm, pić wodę. Należy pamiętać, iż halter nie jest kagańcem i ma zupełnie inne użycie. Użytkowanie obroży treningowej nie wymaga od opiekuna stosowania siły fizycznej, aby zapewnić psu bezpieczeństwo. Zaleca się, by halter był tylko pomocą treningową, więc warto korzystać z niego tylko w przypadku, w której pies wykazuje nieprawidłowe zachowanie i skorygowanie go. Każdy spacer, kiedy nie ma zapotrzebowania, by z niego korzystać powinien odbywać się na obroży spacerowej albo szelkach.
Wszystkie okucia są niezwykle wytrzymałe, ponadto umocnione obszyciami, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.Obroża treningowa tworzona jest z miękkiej, wyjątkowo wytrzymałej taśmy z miękką podszewką wokół pyska, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, nawet przy intensywnym wykorzystywaniu.
seria amiplay Basic cechuje się szczególnie bogatą ofertą różnorodnych akcesoriów, co pozwoli wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Przeznaczona jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i różnorodność. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować tradycyjne komplety. Ponadto, dzięki jakości towaru, można się nim radować przez długi czas.
mocne strony Haltera Basic XS dla psa:
ogranicza ryzyko ucieczki psa;
wspomaga oduczanie ciągnięcia na smyczy;
znaczny zakres regulacji;
miękki, nie powoduje otarć;
umocniony przeszyciami;
łatwy w czyszczeniu;
oporny na warunki atmosferyczne;
wytwarzany z najwyższej jakości materiałów;
wytwarzany w Polsce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.