Menu

amiplay Halter Basic XS Fioletowy

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Halter XS (N1) Yorkshire Terrier 10-18 x 19-25 x 1,5 cm fioletowy dla psa
Przeznaczenie Haltera XS dla psa
Obroża treningowa dla psów ras miniaturowych. Stosowna do korekty niepożądanych zachowań tj. Ciągnięcie na smyczy. Stworzona z najwyższej jakości tworzyw, trwała, z szerokim zakresem regulacji.

Charakterystyka Haltera XS dla psa
Specyfikacja towaru:
rodzaj: Obroża treningowa
Producent: amiplay
seria: Basic
Model: Halter
wymiar: XS
Obwód pyska: 10-18 cm
Obwód szyi: 19-25 cm
Szerokość taśmy: 1,5 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy w typie YORKSHIRE TERRIER
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: fioletowy
Halter z serii Basic idealnie stanie na wysokości zadania jako obroża treningowa dla psów, które mają tendencję do ciągnięcia na smyczy w trakcie spaceru. Jej konstrukcja pomaga w odpowiedni sposób korygować niechciane zachowanie, ponieważ podczas szarpnięcia pies obraca się w stronę opiekuna, poprzez co napieranie naprzód staje się niemożliwe. Halter dobrze sprawdzi się zarówno u nieznacznych jak i pokaźniejszych psów, zwłaszcza wyprowadzanych poprzez osoby starsze albo drobniejszej budowy.
Obroża musi być należycie dostosowana, żeby działanie było poprawne. Po założeniu pasek na pysku, powinien znajdować się wysoko (tuż przed oczami). Na dodatek powinien być założony tak, by pies mógł swobodnie otworzyć pysk, tj. Ziać, szczekać, pobierać pokarm, pić wodę. Należy pamiętać, iż halter nie jest kagańcem i ma zupełnie inne zastosowanie. Użytkowanie obroży treningowej nie wymaga od opiekuna używania siły fizycznej, by zapewnić psu bezpieczeństwo. Zaleca się, aby halter był tylko pomocą treningową, więc warto korzystać z niego tylko w przypadku, w której pies wykazuje nieprawidłowe zachowanie i skorygowanie go. Każdy spacer, kiedy nie ma zapotrzebowania, aby z niego korzystać powinien odbywać się na obroży spacerowej lub szelkach.
Wszystkie okucia są bardzo wytrzymałe, dodatkowo umocnione obszyciami, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru. Obroża treningowa tworzona jest z miękkiej, szczególnie wytrzymałej taśmy z miękką podszewką wokół pyska, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, choćby przy intensywnym wykorzystywaniu.
seria amiplay Basic znamionuje się bardzo bogatą ofertą najróżniejszych akcesoriów, co pozwoli wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i zasobność. Bezkompromisowy wygląd z bogatą kolorystyką pozwala wytwarzać konwencjonalne komplety. W dodatku, dzięki jakości towaru, można się nim cieszyć przez długi czas.

mocne strony Haltera Basic XS dla psa:
ogranicza ryzyko ucieczki psa;
wspomaga oduczanie ciągnięcia na smyczy;
pokaźny zakres regulacji;
miękki, nie powoduje otarć;
wzmocniony przeszyciami;
łatwy w czyszczeniu;
wytrzymały na warunki atmosferyczne;
wykonany z najwyższej jakości tworzyw;
tworzony w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.