Menu

amiplay Halter Basic XS Niebieski

Cechy produktu

  • Producent amiplay 

Opis

amiplay Basic Halter XS (N1) Yorkshire Terrier 10-18 x 19-25 x 1,5 cm niebieski dla psa
Przeznaczenie Haltera XS dla psa
Obroża treningowa dla psów ras miniaturowych. Adekwatna do korekty niepożądanych zachowań tj. Ciągnięcie na smyczy. Wytworzona z najwyższej jakości materiałów, trwała, z szerokim zakresem regulacji.

Charakterystyka Haltera XS dla psa
Specyfikacja produktu:
wariant: Obroża treningowa
Producent: amiplay
linia: Basic
Model: Halter
wymiar: XS
Obwód pyska: 10-18 cm
Obwód szyi: 19-25 cm
Szerokość taśmy: 1,5 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy w typie YORKSHIRE TERRIER
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: niebieski
Halter z serii Basic rewelacyjnie sprawdzi się jako obroża treningowa dla psów, które posiadają tendencję do ciągnięcia na smyczy w trakcie spaceru. Jej budowa pomaga w optymalny sposób korygować niechciane zachowanie, ponieważ podczas szarpnięcia pies obraca się w stronę opiekuna, przez co napieranie naprzód staje się niemożliwe. Halter korzystnie spełni oczekiwania jednocześnie u nieznacznych jak i większych psów, zwłaszcza wyprowadzanych poprzez osoby starsze lub drobniejszej budowy.
Obroża musi być dobrze przypasowana, aby działanie było poprawne. Po założeniu pasek na pysku, powinien znajdować się wysoko (tuż przed oczami). Ponadto powinien być założony tak, żeby pies mógł luźno otworzyć pysk, tj. Ziać, szczekać, pobierać pokarm, pić wodę. Należy pamiętać, że halter nie jest kagańcem i ma zupełnie inne zastosowanie. Używanie obroży treningowej nie wymaga od opiekuna używania siły fizycznej, by zapewnić psu bezpieczeństwo. Zaleca się, żeby halter był tylko pomocą treningową, więc warto korzystać z niego tylko w sytuacji, w której pies wykazuje nieprawidłowe zachowanie i skorygowanie go. Każdy spacer, kiedy nie ma potrzeby, żeby z niego korzystać powinien odbywać się na obroży spacerowej albo szelkach.
Wszystkie okucia są szczególnie wytrzymałe, dodatkowo umocnione obszyciami, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.Obroża treningowa wytworzona jest z miękkiej, bardzo wytrzymałej taśmy z miękką podszewką wokół pyska, dzięki czemu nie ma ryzyka otarć bądź wycierania sierści, choćby przy intensywnym użytkowaniu.
kolekcja amiplay Basic znamionuje się nad wyraz bogatą ofertą najróżniejszych akcesoriów, co pozwoli wyposażyć psa we wszystko czego potrzebuje. Asygnowana jest dla każdego, kto ceni funkcjonalność i obfitość. Minimalistyczny wygląd z bogatą kolorystyką pozwala tworzyć tradycyjne komplety. Dodatkowo, dzięki jakości towaru, można się nim radować przez długi czas.
zalety Haltera Basic XS dla psa:
ogranicza ryzyko ucieczki psa;
wspomaga oduczanie ciągnięcia na smyczy;
spory zakres regulacji;
miękki, nie sprawia otarć;
usztywniony przeszyciami;
łatwy w czyszczeniu;
oporny na warunki atmosferyczne;
stworzony z najwyższej jakości materiałów;
tworzony w Polsce.

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.