Menu

FetteBeute kaczka - 12 x 800 g| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu

  • Producent FetteBeute 

Opis

Jeśli chcesz wprawić swojego psa w kulinarny podziw, FetteBeute kaczka będzie genialnym wyborem. Nuggetsy zostały przyrządzone z znacznej ilości mięsa z kaczki o perfekcyjnej smakowitości. Kacze nuggetsy dla psa są bogate w tłuszcze i wysokoenergetyczne, dlatego nadają się dla wybrednych psów albo osobników, którym kilka dodatkowych kalorii korzystnie zrobi.

Dopełnieniem tej bogatej w mięso receptury z kaczą i podrobami z indyka jest optymalna kompilacja witamin. Dzięki czemu Twój pupil otrzymuje pełnowartościowe pożywienie. Nuggetsy FetteBeute są głęboko mrożone, można je wyjmować z opakowania pojedynczo, a przed podaniem psu wystarczy je rozmrozić.

Karma nie posiada zbóż. FetteBeute kaczka w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Szczególnie smakowita: bogata w tłuszcze i perfekcyjna, prawdziwa uczta dla Twojego psa. Naturalne komponenty: karma wytworzona z wyselekcjonowanych, naturalnych ascetycznców.

Kompletne menu o wielkiej zawartości mięsa: 54% mięsa z kaczki: smakowite i energetyczne, korzystne dla wybrednych psów i osobników o rozszerzonym zapotrzebowaniu energetycznym. 15% korpusów z indyka: cenne źródło wapnia.

Poza tym: szyjki kacze, wątróbki indycze. Wysokiej jakości mieszanka witamin: genialne dopełnienie menu. Bezzbożowa receptura: dla psów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami. Mrożone szokowo: starczy rozmrozić i podać psu, przystępne dzielenie na porcje.

Co to jest BARF (Biologically Appropriate Raw Food)? BARF oznacza świeżą i minimalistyczną karmę, której receptura jest oparta na pierwotnych, naturalnych nawykach żywieniowych psów. Naturalne pożywienie składa się przede wszystkim z upolowanej zwierzyny, prawie kompletnie zjadanej poprzez psa.

W skład pełnowartościowego pożywienia wchodzą zatem białka, tłuszcze, węglowodany, minerały, witaminy, enzymy i błonnik pokarmowy. Zaletą tego modelu karmienia jest możliwość kontroli nad składem posiłków i ich jakością.

To znacznie upraszcza podejmowanie adekwatnych decyzji zwłaszcza w przypadku alergii lub nietolerancji, ponieważ karmę można przystosować do preferencji i potrzeb psa. Wysoka jakość BARF jest bardzo widoczna w trakcie pakowania i transportu.

Produkty są przechowywane w magazynie głębokiego mrożenia w temperaturze -24°C i pakowane w hali komisjonowania w temperaturze 0°C. Następnie zapakowane towary wracają do magazynu głębokiego mrożenia i dopiero bezpośrednio przed wysyłką są ładowane do kontenera.

To gwarantuje najwyższy poziom jakości i świeżość produktu. Towar jest wysyłany w suchym lodzie przez cały rok. Suchy lód to stały kwas węglowy o temperaturze -78°C, który bezpośrednio przechodzi w stan lotny, nie pozostawiając żadnych resztek cieczy.

W kontakcie z suchym lodem należy przestrzegać wskazówek podanych na opakowaniu! Zaleca się powolne rozmrażanie w temperaturze pokojowej lub w lodówce. Rozmrożony artykuł należy przechowywać w lodówce poprzez 2–3 dni.

Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie! W temperaturze -18°C artykuł można przechowywać poprzez co najmniej 12 miesięcy. Uwagi dotyczące dostawy: Czas dostawy: 2–6 dni roboczych, zależnie od dnia zamówienia.

produkt jest wysyłany bezpośrednio poprzez dostawcę, dlatego niestety nie możemy zagwarantować wysyłki w ciągu 24 godzin. Towar jest wysyłany w poniedziałki, wtorki i środy (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Podając adres dostawy, pamiętaj, iż pod wyznaczonym adresem musi być zagwarantowany odbiór przesyłki. W przypadku tego produktu prawo do odstąpienia od umowy jest wyłączone. W przypadku zakupu pożywienia surowego płatność przy odbiorze nie jest osiągalna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.