Menu

FLEXI New Comfort M szara - 5m do 25kg - taśma

Cechy produktu

  • Producent Flexi 

Opis

Smycz Flexi to towar świetnie dostosowujący się do każdej dłoni. Opływowy oraz konkretny uchwyt, udoskonaloną kontrolę nad czworonogiem, jak też gwarantuje łatwość stosowania jej jedną ręką. Komfortowe dobranie do wielkości rąk właściciela, powoduje zwiększoną stabilność, co pokaźnie poprawia komfort i bezpieczeństwo w trakcie spacerów.

Smycz Flexi stworzona jest z wysokiej jakości, trwałego materiału, który gwarantuje wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo smyczy jest bezpieczne w stosowaniu i nie powoduje reakcji alergicznych. Dodatkowo gwarantuje pełną wygodę i stabilność rąk choćby podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Najnowsze standardy techniki, a także progresywne linie produkcyjne gwarantują ich wysoką jakość, dzięki czemu są wytrzymałe na przetarcia i skręcania się.

Mechanizm smyczy jest bardzo trwały, zapewnia bezproblemowe zwijanie i rozwijanie się, dzięki temu służy ona właścicielom poprzez długie lata.

wymiar: M

Długość: 5m

Maksymalna waga psa: 25kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.