Menu

Frontline Tri-Act S krople dla małych psów 3szt. + zawieszka GRATIS

Cechy produktu

  • Producent frontline 

Opis

Frontline Tri-Act S krople dla małych psów 3szt.

+ migająca zawieszka GRATIS

Skuteczne krople do nakrapiania przeciw pchłom i kleszczom. Pojedyncza dawka preparatu zapewnia ochronę: przed inwazją pchłami przez okres: 4 tygodni, przed inwazją kleszczami przez okres: 4 tygodni. Opakowanie mieści 3 dawki preparatu. To co wyróżnia Frontline Tri-Act Spot On to to, iż preparat nie tylko usuwa pasożytyteż odstrasza.

Frontline Tri Act to krople, które dzięki wygodnej pipecie można łatwo i błyskawicznie zaaplikować. Psa nie należy kąpać na dobę przed i po aplikacji.

Preparat najlepiej zaaplikować na skórę między łopatkami. Wtedy możemy posiadać pewność, że pupil nie wyliże preparatu.

Preparat może być używany u dorosłych psów.

Co uwydatnia Frontline Tri-act na tle pozostałych preparatów Frontline?

Zakres podstawowej ochrony zwiększony o działanie bójcze i odstraszające wobec pasożytów latających; zabija tak prędko pchłę, że nie zdąży składać jaj – pośrednia ochrona domu przed inwazją; jest „najszybszym zabójcą" – świeże inwazje kleszczy i pcheł zabija w 6h (vs 48 i 24 w sytuacji pozostałych produktów dostępnych na rynku zoologicznym).

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, artykuł jest przystępny do sprzedaży tylko w sytuacji odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych i sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów osiągalny jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej artykułu albo jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).


POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Frontline Tri-Act roztwór do nakrapiania dla psów 5-10 kg.

SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY artykułu LECZNICZEGO 1 ml roztworu mieści: Fipronil – 67,6 mg, Permetryna - 504,8 mg

Leczenie i uniemożliwianie inwazjom pcheł i/albo kleszczy połączone z działaniem odstraszającym owady: ćmiankowate, bąkowate i/albo komary. Pchły: Leczenie i uniemożliwianie inwazjom pcheł Ctenocephalides felis oraz zapobieganie inwazjom pcheł Ctenocephalides canis. Jedno podanie artykułu uniemożliwia nowym inwazjom pcheł przez 4 tygodnie. U zwierząt ze zdiagnozowanym alergicznym pchlim zapaleniem skóry towar można wykorzystywać jako komponent terapii. Kleszcze: Leczenie i uniemożliwianie inwazjom kleszczy (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus i Rhipicephalus sanguineus). Jedno podanie artykułu usuwa (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) i odstrasza kleszcze (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez 4 tygodnie po zabiegu, a także odstrasza Dermacentor reticulatus od 7 dnia do 4 tygodni po zabiegu. Komary i ćmianki: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) ćmianki (Phlebotomus perniciosus) przez 3 tygodnie oraz komary (Culex pipiens, Aedes albopictus) poprzez 4 tygodnie. Eliminuje ćmianki (Phlebotomus perniciosus) i komary (Aedes albopictus) poprzez 3 tygodnie. Zmniejszenie ryzyka infekcji Leishmania infantum przenosznej przez zainfekowane ćmianki (Phlebotomus perniciosus) do 4 tygodni. Jest to efekt pośredniego działania towaru na wektor. Muchy: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) i likwiduje muchy z typu Stomoxys calcitrans poprzez 5 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA Nie stosować u zwierząt chorych lub wracających do zdrowia. Stosować wyłącznie u psów. Nie stosować u kotów ani u królików ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych a nawet śmierci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA

ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Sp. Z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99,

NUMER POZWOLENIA NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU 2459/15, 2460/15, 2461/15, 2462/15, 2463/15

towar LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.