Menu

Izolacja do budy Trixie Natura ze spiczastym dachem, L - L: dł. x szer. x wys.: 81 x 66 x 59 cm

Cechy produktu

  • Producent bitiba 

Opis

bezusterkowa ochrona przed zimnem i wilgocią - dzięki izolacji Twój pies wyszukaw budzie z linii Spike Komfort genialne schronienie. Zimno i wilgoć nie dostaną się do wnętrza, zapewniając Twojemu pupilowi ciepłe i suche miejsce.

Mata izolująca dostępna jest w zróżnicowanych wymiarach, adekwatnie do oferowanych wielkości bud Spike Comfort. Mata izolująca przylega bezpośrednio do wewnętrznych ścian budy, nie dając zimnu najmniejszej szansy.

Wszystkie ściany budy i jej podłoga zostają szczelnie przykryte izolacją, dzięki czemu w budzie powstaje miła i przytulna atmosfera. Mata izolująca jest wyprodukowana z niezwykle należycie izolującego wypełnienia, pokrytego wytrzymałym nylonem.

Przymocowanie maty nie sprawia żadnych kłopotów, ponieważ mata wyposażona jest w specjalne zamki i rzepy umożliwiające skuteczny montaż. Izolacja Spike Komfort Spike Premium Komfort w skrócie: Wyjmowana mata izolująca do bud dla psów przystępna we wszystkich rozmiarach trafnych dla bud Spike Komfort Spike Premium Komfort niezwykle należycie izolujący materiał z wytrzymałego, nietrudnego w czyszczeniu nylonu niezawodna ochrona przed zimnem i wilgocią: dla ciepłego i suchego schronienia Przyjemnie miękkie wnętrze przystępny montaż przy pomocy zamków i rzep Składana, kompaktowa: z torbą do przechowywania w okresie letnim Kolor: rdzawy Materiał: Pokrycie: 100% poliester (nylon) Izolacja: polietylen ekspandowany (EPE, pianka z tworzywa nienaturalnego) Mata izolująca jest artykułem uzupełniającym budę Spike Komfort i Spike Premium Komfort dostarczana jest jako osobny artykuł.

Buda dla psa Spike Komfort Buda dla psa Spike Premium Komfort --> Ważne: Buda nie powinna być zbyt znaczna, ponieważ pies wytwarza dzięki ciepłu swojego ciała przyjemny klimat w jej wnętrzu, który może zostać utrzymany jedynie wtedy, gdy w budzie nie ma zbyt mnóstwo wolnej przestrzeni.

W przeciwnym razie pies może marznąć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.