Menu

Pieluchy dla psa samca Trixie S-M 12 sztuk - Small-Medium

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

Czysty dom – prawidłowe samopoczucie! Pieluchy producenta Trixie dla dorosłych samców pomogą Ci utrzymać czystość w domu i przydadzą się w wielu najróżniejszych sytuacjach. Pieluchy jednorazowe pomagają dbać o czystość, kiedy pies cierpi na nietrzymanie moczu, lecz także mogą okazać się niezastąpione po operacji albo w podróży.

Pieluchy są nad wyraz absorpcyjne i znakomicie absorbują płyn. Można je szybko założyć i zdjąć. By to zrobić, po prostu użyj zapięć samoprzylepnych. Pieluchy są zaopatrzone w rozciągliwe wstawki, które pozwalają zespolić artykuł do zadu psa i gwarantują wysoki komfort noszenia.

Trixie pieluchy dla dorosłych samców w skrócie: Pieluchy jednorazowe dla dorosłych samców, perfekcyjne dla seniorów. Przydatne w wielu sytuacjach: w razie nietrzymania moczu, po operacji lub w podróży. Bardzo absorpcyjne: wilgoć jest wyłapywana i zatrzymywana wewnątrz materiału, skóra psa pozostaje sucha.

Łatwe w użyciu: z łatwością je założyć i zdjąć dzięki szerokim zapięciom samoprzylepnym. Sprężyste wstawki: staranne przypasowanie pieluchy do zadu psa, zapewniają wygodę. Zaprojektowane we współpracy z lekarzami weterynarii.

Zużyte pieluchy należy wyrzucić do pojemnika na odpady zmieszane. Kolor: biały. Materiał: włóknina (poliester). Rozmiary: Rozm. S-M: obwód w pasie 30–46 cm, zawartość: 12 sztuk; Rozm. M-L: obwód w pasie 46–60 cm, zawartość: 12 sztuk; Rozm.

L-XL: obwód w pasie 60–80 cm, zawartość: 12 sztuk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.