Menu

proCani mięso i tuszki drobiowe - 8 x 1000 g| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu

  • Producent proCani 

Opis

zestaw proCani mięso i tuszki drobiowe jest wyjątkowo bogaty w wysokowartościowe białka i jest wspaniałym źródłem wapnia. Wapń jest wyjątkowo ważny dla kości i zębów, zwłaszcza w sytuacji młodych psów. Ten pakiet proCani jest dodatkowo ubogi w tłuszcz, co powoduje,pasuje dla psów z nadwagą, na dodatek podczas redukcji wagi.

Zawarte kości drobiowe dostarczają psom trafnych proporcji wapnia i fosforu, które wynosi pomiędzy 1,3-2:1. Drób jest lekkostrawnym i wyjątkowo delikatnym mięsem, które może być podawane psom wrażliwym. ProCani mięso i tuszki drobiowe w skrócie: Pożywienie dla psów dobrane do diety typu BARF - z mięsa drobiowego i tuszek drobiowych wyprodukowane w Niemczech Mięso odpowiada niemieckim standardom pożywienia dla ludzi Bogate w wapń: ważny dla kości i zębów, pożywienie nadzwyczajne dla dorastających psów Ubogie w tłuszcz: pasuje jako pożywienie dietetyczne przy redukcji wagi, stosowne dla psów z nadwagą optymalny stosunek wapnia do fosforu: czynnik widoczny dla zdrowego szkieletu i umięśnienia Lekkostrawne i delikatne: pożywienie adekwatne dla wrażliwych psów Brak nienaturalnych poprawiaczy smaku, barwników i konserwantów Czym jest dieta BARF (Biologically Appropriate Raw Food)? Dieta BARF oznacza żywienie zwierząt świeżym i surowym pożywieniem maksymalnie przypominającym naturalne.

Pełnowartościowe żywienie składa się z białek, tłuszczy, węglowodanów, minerałów, witamin, enzymów i błonnika. Jedną z zalet tej diety jest fakt, iż właściciel zwierzęcia ma kontrolę nad podawanym pożywieniem, a zatem również nad jego jakością.

dzięki temu można unikać składników wywołujących reakcje alergiczne i niestrawność i przystosować żywienie do potrzeb i upodobań swojego pupila. Trafne pakowanie i transport zestawów pozwala zachować najwyższą jakość mięsa.

Produkty przechowuje się w magazynach chłodniczych w temperaturze -24°C, natomiast komisjonuje się je w temperaturze 0°C. Spakowane produkty natychmiast wracają z powrotem do chłodni - do kontenerów trafiają dopiero bezpośrednio przed wysyłką.

Jest to gwarancją najwyższej jakości i świeżości. Wysyłany towar chłodzony jest suchym lodem poprzez cały rok. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla o temperaturze −78°C, który nie topi się, lecz sublimuje.

Przestrzegaj wskazówek na opakowaniu dotyczących obchodzenia się z suchym lodem. Zaleca się powolne rozmrażanie w temperaturze pokojowej albo lodówce. Po rozmrożeniu towar może być przechowywany w lodówce przez 2-3 dni.

W temperaturze -18°C artykuł pasuje do spożycia przez 12 miesięcy. Dane dotyczące dostawy: Czas dostawy: 2-6 dni roboczych, w zależności od dnia zamówienia. Towar przesyłany jest bezpośrednio od producenta i dlatego nie możemy zagwarantować dostawy w czasie poniżej 24 godzin.

Dni wysyłkowe to poniedziałek, wtorek i środa (z wyłączeniem dni świątecznych). Podając adres dostawy, pamiętaj że ktoś musi być obecny, aby odebrać towar. Przesyłka do punktu odbioru paczek nie jest możliwa.

w sytuacji tego produktu nie ma możliwości rezygnacji z zamówienia. W okresie świątecznym ostatni osiągalny dzień dostawy to 17.12.2019. W dniach od 19.12.2019 do 06.01.2020 wysyłka produktu nie będzie możliwa.

dostawa zostanie wznowiona 07.01.2020.--> w przypadku zakupu pożywienia ascetycznego płatność przy odbiorze nie jest osiągalna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.