Menu

proCani Wołowina Vital z warzywami i owocami - 8 x 1000 g| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu

  • Producent proCani 

Opis

Wartościowy zestaw proCani Wołowina Vital to znakomite źródło witamin i minerałów, który dostarczy wszelkiego, co niezbędne w pełnowartościowym posiłku. Źródłem lekkostrawnych białek jest najkorzystniejsze mięso mięśniowe i serca, a warzywa i owoce oraz żwacze zielone dostarczają mikroelementów i witaminy C.

Żwacze zielone są bogate w probiotyki, które równoważą florę jelitową, optymalne i harmonijne trawienie oraz wzmacniają układ trawienny. ProCani Wołowina Vital nadają się dla psów na każdym etapie życia.

proCani Wołowina Vital z warzywami i owocami w skrócie: Pożywienie dostosowane do diety typu BARF: zawiera mięso mięśniowe, serca, żwacze, owoce i warzywa wyprodukowane w Niemczech Mięso odpowiada niemieckim standardom pożywienia dla ludzi Pełnowartościowy posiłek: bogaty w białka, substancje balastowe, a także odżywcze Dużo witamin pochodzących z warzyw, owoców oraz żwaczy zielonych Mięso mięśniowe i serca - źródła białek: wysoka zawartość lekkostrawnych białek, które dostarczają energię Żwacze zielone: ułatwiają trawienie i zawierają probiotyki równoważące poziom flory jelitowej Brak sztucznych ulepszaczy smaku, barwników i konserwantów Czym jest dieta BARF (Biologically Appropriate Raw Food)? Dieta BARF oznacza żywienie zwierząt świeżym i surowym pożywieniem maksymalnie przypominającym naturalne.

Pełnowartościowe żywienie składa się z białek, tłuszczy, węglowodanów, minerałów, witamin, enzymów i błonnika. Jedną z zalet tej diety jest fakt, iż właściciel zwierzęcia ma kontrolę nad podawanym pożywieniem, a zatem jeszcze nad jego jakością.

dzięki czemu można unikać elementów wywołujących reakcje alergiczne i niestrawność i dostosować żywienie do potrzeb i upodobań swego pupila. Optymalne pakowanie i transport zestawów pozwala zachować najwyższą jakość mięsa.

Produkty przechowuje się w magazynach chłodniczych w temperaturze -24°C, natomiast komisjonuje się je w temperaturze 0°C. Spakowane produkty natychmiast wracają z powrotem do chłodni - do kontenerów trafiają dopiero bezpośrednio przed wysyłką.

Jest to gwarancją najwyższej jakości i świeżości. Wysyłany towar chłodzony jest suchym lodem przez cały rok. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla o temperaturze −78°C, który nie topi się, ale sublimuje.

Przestrzegaj wskazówek na opakowaniu dotyczących obchodzenia się z suchym lodem. Zaleca się powolne rozmrażanie w temperaturze pokojowej lub lodówce. Rozmrożony produkt należy przechowywać w lodówce przez 2–3 dni.

Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie! W temperaturze -18°C produkt pasuje do spożycia poprzez 12 miesięcy. Informacje dotyczące dostawy: Czas dostawy: 2-6 dni roboczych, w zależności od dnia zamówienia.

produkt przesyłany jest bezpośrednio od producenta i dlatego nie możemy zagwarantować dostawy w czasie poniżej 24 godzin. Dni wysyłkowe to poniedziałek, wtorek i środa (z wyłączeniem dni świątecznych).

Podając adres dostawy, pamiętaj iż ktoś musi być obecny, by odebrać produkt. Wysyłka do punktu odbioru paczek nie jest osiągalna. W sytuacji tego artykułu nie ma możliwości rezygnacji z zamówienia. W okresie świątecznym ostatni osiągalny dzień dostawy to 17.12.2019.

W dniach od 19.12.2019 do 06.01.2020 wysyłka artykułu nie będzie osiągalna. Dostawa zostanie wznowiona 07.01.2020. --> w sytuacji zakupu pożywienia bezkompromisowego płatność przy odbiorze nie jest możliwa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.